УкраїнаХристиянські новини

Пропаганда гомосексуалізму та трансгендеризму: в Слузі народу пропонують ввести відповідальність

Народні депутати від Слуги народу внесли до парламенту законопроект про відповідальність за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму.
У Верховній Раді 22 липня зареєстровано законопроект про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму №3917.
Наразі тексту на сайті парламенту немає.
Авторами законопроекту виступають народні депутати від фракції «Слуга народу» Олена Лис та Георгій Мазурашу.

Зазначимо, Георгій Мазурашу є головою підкомітету з питань фізичної культури та масового спорту Комітету ВР з питань молоді і спорту, а Олена Лис — головою підкомітету з питань загальної середньої, інклюзивної освіти та освіти на тимчасово окупованих територіях Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій.
Зокрема Георгій Мазурашу брав участь у розробці законопроекту щодо охорони сім’ї, дитинства, материнства і батьківства, який найближчим часом буде подано на реєстрацію на сайті Верховної Ради.
Пропаганда гомосексуалізму та трансгендеризму: в Слузі народу пропонують ввести відповідальність

Джерело: sud.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button