СвітХристиянські новини

2200 християн вбито в Нігерії у 2020 році – дані доповіді

В Нігерії у 2020 році вбито 2200 християн. Про це свідчать дані нової доповіді. На думку лідера і засновника InterSociety Емека Умеагбаласі, вбивства християн в Нігерії − це не випадкові акти насильства, а розрахована спроба завоювати Нігерію для Ісламу. Повідомляє invictory.com з посиланням на christianpost.com.
Міжнародне товариство цивільних свобод і законності в Нігерії (InterSociety) опублікувало доповідь, в якій зазначено, що з 2009 року радикальні ісламісти вбили 34 400 християн, у 2019 році – 2200, а у 2020 теж 2200. Згідно з доповіддю, на думку уряду Нігерії християни загинули в результаті «нещасних випадків» або «сутичок між племенами».
Читайте також:

У доповіді зазначено, що найнебезпечніше в радикальному ісламізмі в Нігерії те, що він поширюється непомітно, і таємно контролює країну через джихадизм Фулані. Щоб приховати це, теперішній нігерійський уряд також створив міжнародний механізм брехні та пропаганди. Його основна мета – дезінформація і введення в оману ключових і стратегічних міжнародних законодавчих, дипломатичних та демократичних інститутів або органів, особливо ЄС, США, Великобританії та Австралії і їхніх парламентів, Співдружності та ООН.
За словами лідера і засновника InterSociety Емека Умеагбаласі, уряд Нігерії поширює через ЗМІ інформацію, що пастухи племені Фулані біжать від опустелювання на південь, і вбивають місцевих фермерів під час випадкових сутичок. Умеагбаласі заявив, що справжня причина, чому Фулані їдуть на південь, це пошук і вбивство християн. Лідер доповнив, що Нігерійський уряд приховує напад, тому що підтримує радикальних ісламістів. Президент Мухаммаду Бухарі – мусульманин входить до Асоціації скотарів Нігерії «Міятті Аллах», яка підтримує радикальні ісламські племена.

«Бухарі ігнорує конституцію, – продовжив Умеагбаласі. – Згідно з Конституцією в уряді не повинно бути державної релігії. Конституція ясно дає зрозуміти, що склад Збройних сил Нігерії повинен показувати регіональну або релігійну збалансованість, але президент до цього не прислухається».

Як зазначено у звіті Intersociety, замість цього президент призначає мусульман на високі пости. З моменту обрання Бухарі у 2015 році мусульмани зайняли 32 з 39 найбільш важливих посад в політиці, безпеці, законотворчості й судовій системі.
У червні п’ять найбільших ісламських угруповань Нігерії уклали союз між собою в боротьбі проти християн. Вбивства християн в Нігерії – це не випадкові акти насильства, а розрахована спроба завоювати Нігерію для Ісламу, на думку Умеагбаласі. Згідно з даними доповіді, уряд Нігерії нічого не робить зі зростанням кількості нападів, постійно занижує кількість жертв, іноді ховає убитих християн за мусульманськими традиціями, щоб переконати світ, що християн не піддаються нападам.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button