Домашня » Новини » Парламент прийняв закон, який підриває моральне та фізичне здоров’я нації

Парламент прийняв закон, який підриває моральне та фізичне здоров’я нації

19
Поширень
Pinterest WhatsApp

2 жовтня 2019 року Парламент проголосував за небезпечний проект закону щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності №1060, який підтримали у другому читанні та в цілому 301 народних депутатів, проти — лише 11. Законопроект вводить норми, які є руйнівними для моральності українського суспільства, адже дозволяє безконтрольно розповсюджувати продукцію еротичного та сексуального характеру.

Під приводом необхідності удосконалення існуючого законодавчого поля у сфері ліцензування видів господарської діяльності законопроект насправді поряд із технічними змінами вводить норми, які є руйнівними для моральності українського суспільства, адже дозволяє безконтрольно розповсюджувати продукцію еротичного та сексуального характеру, дозволяє без ліцензії вести продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів та фактично дозволяє вільний обіг наркотичних засобів.

Даний закон серйозно підриває моральне та фізичне здоров’я нації, скасовуючи ліцензію на наступну діяльність:

● ввезення на територію України, виготовлення (виробництво), зберігання з метою розповсюдження та розповсюдження продукції, здійснення послуг і проведення видовищних заходів сексуального характеру;
● створення, транслювання та розповсюдження телерадіокомпаніями України кіно-, аудіо-, відеопродукції еротичного чи сексуального характеру;
● реєстрацію кіно-, аудіо- і відеопродукції, що має обмеження глядацької аудиторії;
● реєстрацію спеціалізованих засобів масової інформації сексуального чи еротичного характеру;
● рекламу діяльності з обігу продукції, послуг і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру;
● за порушення розповсюдження продукції еротичного характеру теле- чи радіокомпанії, а також організації, що розповсюджують чи публічно демонструють кіно-, аудіо-, відеопродукцію, тепер не будуть позбавляти ліцензії на їх діяльність.

На жаль, ні під час підготовки поправок, ні під час голосування депутати не прислухалися ні до позиції церков із зазначених резонансних питань, ні до висновку Головного науково-експертного управління Верховної Ради, у якому зазначалося, що відміна ліцензування продукції сексуального та еротичного характеру може призвести до негативних наслідків. Таким чином, до законопроекту не було подано жодних поправок із зазначених питань.

Ситуація із даним голосуванням показує нам невтішну картину про те, що у нинішньому Парламенті питання моральних та духовних цінностей відходить на інший план, а серед нових депутатів поки не виявилися ті, які готові послідовно відстоювати питання моральності і духовності та об’єднати зал на захист християнських цінностей.

Більше про моральне здоров’я нації:

Всеукраїнський Собор виступає проти будь-яких законотворчих змін, які руйнують моральні та духовні засади та є небезпечними для суспільства, особливо молоді. Закликаємо всіх віруючих активно молитися за те, аби Парламент перестав вносити законопроекти, які несуть загрозу для морального і фізичного здоров’я нації та молодого покоління.

Джерело: Всеукраїнський собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Індія робить крок до того, щоб стати індуїстською державою

Наступна Стаття

В США тисячі учнів готуються до акції "Принеси свою Біблію до школи"

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *