Християнські новини

В США тисячі учнів готуються до акції "Принеси свою Біблію до школи"

3 жовтня дітям по всій території США пропонують взяти з собою до школи свої Біблії на шосту щорічну акцію “Принеси свою Біблію до школи”.
Організатор акції “Фокус на сім’ю” каже, що захід розрахований на цілий рік і заохочує школярів не лише приносити свою Біблію до школи, але ділитися своїми Бібліями з іншими та жити відповідно до Божого Слова.
Щоб допомогти учням долучитися до цієї акції, “Фокус на сім’ю” пропонує щомісячні флешмоби, які дають дітям можливість виконати певні дії, спрямовані на застосування Біблійних принципів у житті та діяльності в школі.

Більше про Біблію:

Цього року служіння “Фокус на сім’ю” пропонує виграш — поїздку в Музей Біблії у Вашингтоні для учня і його сім’ї, якщо вони зареєструються і візьмуть участь в акції.
Цього року за очікуваннями організаторів у акції візьмуть участь до 500 000 учнів.

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!