Християнські новини

Індія робить крок до того, щоб стати індуїстською державою

Індія тепер хоче, щоб іноземні співробітники некомерційних організацій підписували зобов’язання, обіцяючи, що вони не будуть навертати когось у релігію.
Це нововведення безпосередньо пов’язане із Законом про регулювання внеску іноземців (FCRA), який витіснив Compassion International з Індії два роки тому. Доктор Девід Керрі, президент та генеральний директор компанії Open Doors USA, каже, що це ще один крок до індуїстської держави Індії. “Ви чули про закони про богохульство у всьому світі? Закони про навернення — це “молодша сестра” для них. Це звучить так добре, коли “ми не можемо змушувати людей, які навертаються”, але це означає, що людям заборонено передумати.”

Вплив FCRA

Уряд посилює ці суворі обмеження, внесення змін до FCRA у 2012, 2015 та 2019 роках. Тепер, пояснює Керрі, “Якщо ви робите добру справу в Індії для бідної людини: ви годуєте бідну людину в Делі, або ви годуєте бідну людину в Калькутті, і ця людина каже: “Це любов Ісуса. Я хочу це зрозуміти краще”, зараз людина, яка годує цю людину, швидше за все, буде депортована або потрапить до в’язниці”.
Керрі відступив від цієї заяви, змінивши її наступним чином: “Ми точно не знаємо, якими будуть усі покарання, але ви можете бути впевнені, що ці служіння позбавлятимуться будь-яких прав, які мають працювати в країні.”
Більш істотне занепокоєння полягає в тому, що інтерпретовані зміни дадуть змогу розкрити цілу нову хвилю переслідувань проти християн. «Пастори будуть заарештовані. У нас було сотні пасторів, яких минулого року тримали без суду в Індії; майже 700 за останній звітний період».

Чому Індія діє зараз?

Під урядуванням партії “Бхаратія-Джаната” прем’єр-міністра Нарендри Моді (BJP), “(в Індії) 65 мільйонів християн живуть з великою невизначеністю щодо того, що з ними станеться, з їх церквами, з їхніми християнськими школами тощо” З 2014 року зусилля щодо зміцнення індуїстського націоналізму сприяли збільшенню на 232% інцидентів проти християн. “Ось чому Індія, за останній час перемістилася на номер десять у Всесвітньому списку спостережень — це вище Саудівської Аравії”, – каже Керрі.
Що це означає для релігійних неурядових організацій Індії? По-перше, “У вас є індуси в Індії, які переживають і розуміють теологію та особу Ісуса та вчення Біблії, і вони хочуть стати послідовниками Ісуса. Тепер будь-хто, хто прив’язаний до цієї особи, може бути підданий нападу відповідно до закону, порушує цей закон про навернення”. По-друге, “Нам потрібно молитися за те, щоб люди могли говорити в нашому уряді й зрозуміти, що має відбуватися. ”
Християни були поколінням великої частини Індії, і розбіжність, створена цією політикою, викликає неприємності, додає Каррі.

Джерело: mnnonline.org

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button