Варто замислитись

Парадокс

Парадокс нашого часу полягає в тому, що наші дороги стають ширшими, а мислення вужчим; наші будівлі витягуються вверх, швидше, ніж будь коли, а терпливість скорочується; ми витрачаємо більше, а маємо менше; ми купуємо більше речей, але менше ними користуємося.

Наші квартири стають більшими, а сім’ї меншими; в нас більше зручностей, але менше часу. В нас більше вчених звань, але менше змісту; більше знань, але менше роздумів; більше експертів, але більше проблем; більше медикаментів, але менше здоров’я.

Ми примножили свою власність, але знецінили свої цінності.

Ми говоримо дуже багато, любимо дуже рідко, ненавидимо дуже часто.
Ми навчились, як заробляти на життя, але не навчились як жити; ми добавили роки до життя, але не життя до років.

Наш час – це час світового затишшя, але домашніх сварок; великої кількості розваг, але менше радості; великої різноманітності в їжі, але менше повноцінного харчування.

Ми живемо в дні, коли працюють двоє батьків, намагаючись забезпечити сім’ю, але в нас все більше розлучень; наші будинки красиві з зовні, але в них живуть розбиті сім’ї.

Схожі статті

Наш час – це час, коли технології можуть дозволити переслати вам довге послання в будь який кінець Землі, і це той час, коли ви можете зробити вибір – викинути цю газету чи змінити щось у своєму житті

Розумний задум

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button