Християнські новини

Парламентарі, урядовці, посли разом молилися за дітей та всю Україну

У Києві відбувся 6-й Національний Молитовний сніданок, який об’єднав у молитві до Бога парламентарів, міністрів, керівників правоохоронних органів, послів, громадських активістів, бізнесменів, іноземних гостей та ієрархів Церков.
Захід відбувся вранці 1 червня в «Українському Домі» за участі Голови Верховної Ради Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова, повідомляє Інституту релігійної свободи.
Представники влади почергово молилися за різні аспекти суспільного життя українців. Зокрема, за справедливий мир і перемогу над російським агресором, за дітей і їх батьків, за мудре керівництво державою. Особливою темою виступів і молитов стали діти, адже захід відбувався у Міжнародний День захисту дітей.

Більше про молитовний сніданок:

Сніданок завершився заключною настановою для усіх учасників від Головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій, єпископа Михайла Паночка, а також спільною молитвою «Отче наш» під проводом дітей.

Інститут релігійної свободи, Київ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button