Home»Новини»Терористи у Донецьку захопили християнський ребцентр

Терористи у Донецьку захопили християнський ребцентр

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

25 червня озброєні люди, які є представниками терористичної організації «Донецька народна республіка», захопили християнський реабілітаційний центр для алко-та наркозалежних «Скала порятунку» в місті Донецьку, повідомив пастор протестантської церкви «Асамблея Божа» Сергій Косяк, пише сайт ideas4god.com.

«Всіх служителів закрили в кімнаті і нікого не випускають, мобільного зв’язку з затриманими немає, – розповів служитель. – Прошу всіх молитися».

Нагадаємо, 21 червня збройними ДНРівцями був захоплений храм протестантської церкви «Слово життя» м. Шахтарська, Донецької області. 19 червня відбулося незаконне захоплення церкви «Слово Життя» м. Торез (Донецька область), яка входить в об’єднання Протестантська церква України єпископа Сергія Яковлєва.

17 червня бойовики Донецької народної республіки захопили християнський реабілітаційний центр «Вечірній світло» в м. Донецьку і взяли в заручники 29 осіб, яких пізніше відпустили. 16 червня, в Горлівці озброєні люди розгромили приміщення, в яких розташовувалася церква «Нове покоління» і «Слово життя».

Згідно зі звітом київського Інституту релігійної свободи, бойовики терористичної організації «Донецька народна республіка» планомірно порушують свободу віросповідання в Донбасі, викрадаючи, катуючи і погрожуючи віруючим. Зокрема, терористи захопили в полон волонтера Геннадія Лисенко, який допомагав пастору Церкви «Блага вість» Петру Дуднику евакуювати людей зі Слов’янська.

Сьогодні, 23.06.2014 приблизно в 13:30, в м. Гірське Луганської області невідомими особами в камуфляжній одязі під приводом воєнного стану було захоплено церковна будівля церкви Євангельських Християн-баптистів м. Гірське Луганської області. розташована за адресою: 93292, Луганська область, м. Гірське, вул. Піонерська, 2, повідомляє Сергій Мороз (Голова Луганського Об’єдання Церков ЄХБ.

Більше про діяльність терористів на Донбасі:

У Донецьку озброєні люди з георгіївськими стрічками розгромили міжконфесійний молитовний намет, в якій протягом трьох місяців християни молилися про мир в місті і країні. Крім того, представниками так званої «Донецької народної республіки» був затриманий і побитий ініціатор акції «Молитва за Україну», пастор церкви «Асамблея Божа» Сергій Косяк.

http://mirvam.org/

Попередня Стаття

Керівники ЄС обговорили майбутнє Європи з релігійними лідерами

Наступна Стаття

Кабмін зменшив ціну на газ для релігійних організацій на 50%

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *