Сім'я

Ризик розвитку шизофренії серед підлітків, які палять марихуану

Підлітки, що палять канабіс, у шість разів частіше хворіють на шизофренію, ніж їхні однолітки, що не палять канабіс, показало дослідження.

Джерело: christian

Важливо відзначити, що дослідження, опубліковане в рецензованому журналі «Journal of Clinical Psychology», також не виявило різниці в результатах порівняння низького і високого рівня вживання канабісу.

Минулого року на канабіс припала майже половина всіх злочинів, пов’язаних з наркотиками, і це наркотик, який найчастіше вживає молодь.

Дослідження проводилося шляхом аналізу 591 попередньої наукової роботи та спостереження за дітьми у віці 12-18 років.

Дослідники Ші-Лі Гордін та Шериф Шехата визначили низький рівень вживання канабісу як вживання двічі на тиждень або рідше, а високий – як щоденне або майже щоденне вживання.

Завершуючи свої висновки, дослідники заявили: «Як часте, так і не часте вживання марихуани пов’язане зі значно підвищеним ризиком розвитку шизофренії».

Дослідження було проведено на тлі даних про те, що кількість пацієнтів психіатричних лікарень у Шотландії зросла на 74 відсотки з моменту фактичної декриміналізації канабісу за шість років до цього.

Читайте також: 

У 2015-16 роках до лікарень було вміщено 1 191 особу, а минулого року цей показник становив 2 067 осіб.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button