Медіа новиниХристиянські новини

Окрім лайків ще і молитва: у Facebook тестується нова функція для публікацій з проханнями молитися

Для публікацій з проханнями про молитву і швидких відповідей на них Facebook тестує нову функцію – «prayer post» («молитовний пост»). Крім стандартних лайків-реакцій під постами, компанія соцмережі додала ще нову кнопку у вигляді складених долонь, що означає «помолюся».

Джерело: spzh.news з посиланням на religionnews.com

«Prayer post» – це функція у вигляді складених долонь, яка дозволяє членам деяких Facebook-спільнот розміщувати спеціальні публікації з молитовними проханнями й швидко реагувати на них.

В різних Facebook-спільнот США ця функція вже тестується.

Зазначається, щоб використовувати функцію «prayer post», потрібно отримати дозвіл адміністратора групи.

Компанія Facebook пояснила чому вони вирішили створити таку функцію. Причина в підвищені запиту користувачів соцмережі в умовах пандемії COVID-19. Тобто через карантинні обмеження люди стали набагато частіше зв’язуватися один з одним, в тому числі й для спільних молитов, за допомогою сервісів Facebook.

Читайте також:

До того ж компанія розповіла, що Facebook вже вивчає й інші додаткові інструменти для підтримки різних релігійних і духовних спільнот.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізького національного університету, факультет "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування". Керівник рекламного відділу Запорізької Біблійної Семінарії.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!