Світ

«Convoy of hope» відправляє команди та гуманітарну допомогу до Польщі та інших стратегічних місць для переміщених українців

Через партнерів у Європі «Convoy of hope» надає притулок, їжу, гігієнічні набори та речі найпершої потреби українським біженцям в Польщі та інших місцях.

Джерело: christiannewswire.com

Більш ніж 1,7 мільйона українців втекли до прикордонних країн після того, як почалась війна; за даними ООН, кількість біженців може досягти 5 мільйонів.

«Кадри українців, які шукають притулку та захист від війни, справді розбивають серце», − сказав Президент «Convoy of hope» Хел Донадьдсон. − Організація зараз використовує свій досвід реагування на стихійні лиха, щоб надати допомогу та надію людям, які рятуються від насильства».

Команда зі штаб-квартири «Convoy of hope» прибула в Польщу минулої середи, щоб полегшити розподіл необхідної допомоги.

«Convoy of hope» придбав склад, на якому можна зберігати запаси та організувати повномасштабне реагування.

«Ми бачили тисячі й тисячі людей, які тягнуть свої сумки та шукають притулок на ніч. Тут багато жінок та дітей; діти виглядають пригніченими та виснаженими, вони часто плачуть», − сказав Джесс Хейгель з «Convoy of hope», − батьки багато часу приділяють дітям, щоб потримати їх та втішити. Один хлопчик заснув під кріслом, поки ми з його батьком розмовляли».

Біженка Валентина розмовляла з членом команди «Convoy of hope» в Польщі. Вона покинула Україну з її 18-місячним онуком, залишивши чоловіка, дочку та інших членів родини, які залишились, щоб протистояти ворогу та підтримувати тих, хто там залишився.

«Людям складно вирішити чи повинні вони залишатися, якщо буде чутно бомбардування, постріли або поїхати та залишити свою сім’ю, серце розривається, − сказала вона, − перед тим, як поїхати, я та моя дочка просто схопили усе: джинси, светр, пальто, дитячу суміш, підгузки. Ми можемо не їсти день, два, чи три дні, але наша маленька дівчинка потребує достатньо їжі, день за днем. Коли ми перетнули кордон, ми прийшли сюди. Тут волонтери допомагають нам та піклуються про нас. Ми в безпеці та в теплі, я так вдячна Господу, що волонтери присвятили свій час та відкрили свої серця нам. Це неймовірно».

Багато тих, хто тікає з Києва, столиці України, їхали 5 днів, щоб дістатися кордону. За нормальних обставин дорога займає менше одного дня.

Проте затори, нестача палива, пошкоджені дороги значно ускладнили шлях з воєнної зони.

Оскільки війна продовжує витісняти жінок, дітей та літніх людей, «Convoy of hope» посилено працює над наданням невідкладної допомоги.

Про «Convoy of hope» – це духовна організація, метою якої є – нагодувати світ.

З довгою історією раннього реагування на стихійні лиха, «Convoy of hope» є 4-х зірковою благодійною організацією, визнаною «Charity Navigator» з 2002 року. «Convoy of hope» послужила більше, ніж 193 мільйонам людей з моменту її заснування в 1994 році. Щоб дізнатися більше інформації, відвідайте, будь ласка, сайт convoyofhope.org.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button