Світ

Очільник американської Палати відлучена від причастя в католицькій церкві за підтримку абортів

Архієпископ Сан-Франциско Сальваторе Корділеоне у п’ятницю, 20 травня, заборонив президенту Палати представників Ненсі Пелосі причащатися доти, доки вона не відмовиться від підтримки абортів.

Джерело: c4u

«Діяння відповідно до вчення Церкви не можна схарактеризувати як “політизацію Євхаристії”», – пояснив обмеження архієпископ Сан-Франциско Сальваторе Корділеоне.

У листі католикам-мирянам від 20 травня архієпископ Корділеоне пояснив, що він видав інструкцію згідно з каноном 915 Кодексу канонічного права, в якому йдеться: «Причастя не дозволене… особам, які перебувають у тяжкому гріху».

Архієпископ Корділеоне також заявив, що цей крок був суто пастирським, а не політичним, і був зроблений після того, як Пелосі, політик Каліфорнійської демократичної партії, яка назвала себе «побожною католичкою», неодноразово відмовлялася від його спроб зв’язатися з нею, щоб обговорити її захист абортів.

Відлучення від причастя є логічним і навіть дещо запізнілим кроком, оскільки Ненсі Пелосі багато років підтримувала і лобіювала дітовбивство. Як людина, яка наділена владою, вона має реальні важелі для прийняття рішень, щодо захисту життя. Проте Пелосі, як декларована католичка, не лише проігнорувала проблему масового вбивства ненароджених дітей, а й продовжує залишатися лобістом і рішучим прихильником абортів.

24 травня Ненсі Пелосі розкритикувала рішення архієпископа і позицію церкви. В інтерв’ю MSNBC вона сказала, що не погоджується з рішенням Корділеоне, оскільки вважає таку позицію «нав’язуванням» поглядів на користь життя. Вона також розкритикувала священника за критику ЛГБТ і відсутність підтримки її ініціатив щодо скасування смертної кари.

«Якщо звіт точний, Верховний суд готовий застосувати найбільше обмеження прав за останні 50 років – не тільки до жінок, а й до всіх американців», – сказала Ненсі Пелосі, спікер Палати представників від Демократичної партії.

Читайте також: 

Наразі питання абортів знову стало актуальним у США. Останніми тижнями точилися дискусії щодо можливого скасування рішення Верховного суду 1973 року у справі «Роу проти Вейда», яке надавало федеральному органу право на вбивство ненароджених дітей. Консервативна більшість у суді має великі шанси винести історичний вердикт, щоб захистити життя. Проте все це відбувається на тлі радикалізації феміністичного руху та агресивного опору з боку політиків Демократичної партії. Фракцію цієї партії очолює Ненсі Пелосі, яка назвала пропозицію припинити вбивство ненароджених дітей «огидною».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button