Християнські новини

Президент США вперше звернувся до учасників Маршу за життя

В США відбувся сорок п’ятий щорічний Марш за життя. З різних куточків США у Вашингтон приїхали сотні тисяч американців, щоб висловити свою солідарність з ненародженими дітьми.
Вперше в історії маршу, який відбувся 19 січня, до учасників звернувся діючий президент США Дональд Трамп. Звернення президента транслювалося в прямому ефірі.
У своєму зверненні до учасників Маршу за життя президент Трамп подякував їм за підтримку вагітних жінок.
«Ви походите з різних середовищ, різних міст, але ви зібралися тут через одну просту причину: будувати суспільство, де святкують життя, захищають і плекають, – заявив Трамп. – Марш за життя – це рух, народжений любов’ю», – наголосив президент.
Президент підкреслив, що для нього велика честь і він пишається тим, що може звертатися до учасників маршу, додавши, що рішення Верховного суду, яке легалізує аборти по всій країні, неправильне, його слід відмінити.
Президент США також висловив свою підтримку законопроекту в Палаті представників, який має на меті заборонити аборти на пізніх термінах вагітності.

invictory.org

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button