Новини суспільстваХристиянські новини

Рада Церков розробила Стратегію у сфері громадського здоров’я та протидії ВІЛ/СНІДу

Стратегія у сфері громадського здоров’я та протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу визначає пріоритети та засади спільної діяльності церков та релігійних організацій України. 
Документ розроблений Комісією з питань соціального служіння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.
Робота над Стратегією велася за участі партнерських міжнародних, державних, громадських організацій, що представляють людей, які живуть з ВІЛ, ключові групи населення та за підтримки ЮНЕЙДС в Україні (в рамках сесії зі стратегічного планування, що відбулась 16-18 жовтня 2019 року).

Стратегія визначає бачення та пріоритетні напрями щодо відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу та інші проблеми у сфері громадського здоров’я на період до 10 років, водночас містить ключові напрями діяльності на найближчі три роки (2020 – 2022).
Повний текст Стратегії доступний за цим посиланням: vrciro.org.ua/files/2020.03.11-UCCRO-Strategy-against-AIDS-HIV-ukr.pdf
Нагадаємо, що у грудні 2007 року ВРЦіРО затвердила Стратегію та План участі церков та релігійних організацій України у протидії епідемії ВІЛ/СНІДу на 2008 – 2010 роки.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button