РелігіяХристиянські новини

Інститут релігійної свободи став членом міжнародного правозахисного Партнерства з релігійної свободи

Інститут релігійної свободи (ІРС) увійшов до складу міжнародного Партнерства з релігійної свободи (Religious Liberty Partnership), яке об’єднує правозахисників, громадських і релігійних активістів із понад 30 країн світу. 
Повідомляє офіційний сайт ІРС.
Рішення про надання ІРС статусу повноправного члена було прийнято більшістю правління RLP шляхом анонімного голосування.
Партнерство з релігійної свободи (RLP) – це коаліція організацій, орієнтованих на захист переслідуваних релігійних меншин, свободи совісті та віросповідання. До складу RLP входять правозахисні організації з усіх континентів, а консультаційні зустрічі та інші заходи проводилися в таких містах, як Вашингтон (США), Бразиліа, Стамбул, Оксфорд (Великобританія), Бангкок, Оттава і Цюріх.

У березні 2020 року міжнародна консультаційна зустріч RLP на найвищому рівні мала б відбутися в Києві. Інститут релігійної свободи виступив місцевим партнером в організації цього заходу та забезпеченні візової підтримки іноземним учасникам. Однак через запровадження суворих карантинних обмежень, зокрема у зв’язку з припиненням міжнародного авіасполучення, цей захід довелося перенести на наступний рік.
Олександр Заєць, голова правління ІРС

«Для Інституту релігійної свободи участь у Religious Liberty Partnership є вельми цінною та відповідальною. Ми вже зараз бачимо великий потенціал цієї співпраці, зокрема у сфері обміну досвідом та посилення захисту прав вірян, які страждають від переслідувань російської окупаційної влади на українських територіях Криму і Донбасу», – повідомив Олександр Заєць, голова правління ІРС.

За словами керівника ІРС, у взаємодії з міжнародною коаліцією RLP також відкриваються нові можливості для презентації України на міжнародній арені як країни з високими стандартами релігійної свободи та міжконфесійного діалогу, яка може бути прикладом для багатьох інших держав.
У липні цього року експерти ІРС взяли участь у круглому столі, організованому RLP, за участі таких спікерів як Спеціальний Посол США з міжнародної релігійної свободи Сем Браунбек, баронеса Керолайн Кокс з Палати лордів парламенту Великобританії та голова Міжнародної групи парламентаріїв з питань свободи релігії чи переконань Девід Андерсон (Канада).
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button