Домашня»Блог Ренді Маршалла»Спів на повний голос

Спів на повний голос

11
Поширень
Pinterest WhatsApp

Б’юсь об заклад, я чув сотні докорів про мою потребу молитися. Деякі із них допомагають, деякі змушують мене сумніватися, але більшість викликають почуття провини. Це як стріляти слона в зоопарку.

Я не перестаю думати, що «мені потрібно більше молитися». Я чув про великих святих, коліна яких були настільки зморщені від молитов, що їх називали «Верблюжими колінами». Я, з іншого боку, не можу дочекатися, коли піднімуся після молитви на богослужінні.

Попри те, що я кажу «молитва є служінням» і наказую собі «молитися беззупинно» – найчастіше я молюся в знак з послуху, а часто навіть в крайньому разі.

Більшість із нас може дати правильну відповідь на питання у вікторині: «Найчастіше вживана заповідь у Біблії?» з відповіддю «Що таке молитва?»

Але якби вас запитали: “Найчастіше вживана заповідь номер два?” …. Звучить звуковий сигнал, і хтось сказав би… “Що співати?”

Співати? Я б ніколи в це не повірив. Але це правда.

Останнім часом я вважаю, що причина, коли я не молюся, полягає в тому, що я не співаю. Існує чіткий зв’язок. Я усвідомлюю, що, можливо, я несу єресь, але ось моя картка “виходу з в’язниці”: я не молюся достатньо, бо не співаю достатньо; я не співаю достатньо, бо не молюся достатньо.

Хоча я не повною мірою усвідомлюю всю міць співу, я знаю ось це: моє “радісне звучання” (я ж не Паваротті) – це набагато веселіше, ніж молитися. Тож, можливо, я повинен почати саме з цього. І як грім, що йде за блискавками – коли я співаю, я відчуваю себе з Богом.

Мені сказали, що коли я у гарному гуморі – я наспівую. Співаю із «закритими губами». Я навіть цього не помічаю. Іноді мене просять назвати «цю мелодію».

Якщо ж це пісня з 28 віршами, які повторяються до нудоти, викликаючи безсоння та голоси в голові, що створюють думки про самогубство, я виявив для себе, що найкраще дивитися вгору. Коли я співаю, я дивлюся відкритими очима вгору на весь світ.

Стародавні люди співали псалми. Коли виливаєш емоції з часом настає радість. Сучасні люди співають сміття без молитви.

Одного разу я розмовляв з другом про колегу, який бореться з депресією. Він сказав: “Можливо, він просто не слухає потрібну музику”. Я вважав це наївним. Зараз я вірю, що він був правий . Біблія просить нас співати, поки це “не створить мелодію у вашому серці” (Ефесяни 5:19).

Мій улюблений вірш у Старому Завіті – Софонії 3:17. У ньому сказано, що одного разу «ВІН заспіває над нами НА ПОВНИЙ ГОЛОС». Ви можете собі уявити? Творець Всесвіту голосно веде Свій Небесний хор у пісні?

Я не думаю, що тоді заповідь молитися буде проблемою. Не буде також проблемою співати заповідь. Заповіді розтануть у радісному хорі.

Молитви, спів, похвали  – Тому, хто винайшов музику – з нотами, яких ми ніколи не чули.

Поклоніння схоже на Паваротті на “верблюжих колінах”.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

 

Попередня стаття

У Південній Кореї припиняють богослужіння через коронавірус

Наступна стаття

Євробачення: творчість vs ідеологія?

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *