Новини суспільстваХристиянські новини

Новий освітній проєкт для формування християнського впливу на суспільство – реєструйся

Розпочинається новий освітній проєкт від Християнської Відкритої Академії (ХВА), який реалізується в партнерстві з Острозькою академією та американським університетом Spring Arbor University.
ХВА – це освітній проєкт євангельських спільнот з України та Білорусі, який спрямований на поширення цілісного біблійного світогляду в інтелектуальній та суспільній сфері, поширення гуманітарних знань, а також мережування християнських лідерів заради реалізації практичних програм, що втілюють біблійні цінності в різних аспектах життя.

АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОЄКТУ:

Проєкт ХВА призначений для пошуку відповідей на виклики сучасності як національного, так і глобального характеру.
Основна увага приділяється формуванню християнської інтелігенції, здатної поширювати академічні гуманітарні знання, що впливають на культуру та національні процеси. Проєкт повинен допомогти молодій євангельській Церкві, яка тільки починає формувати власні інституції для діалогу з суспільством, не йти ліволіберальним шляхом, а закладати міцні основи на біблійному світогляді та традиційній християнській системі цінностей.

МЕТА ПРОЄКТУ:

Створення локальних мереж серед християн різних конфесій, які систематично виконують проєкти християнського впливу на суспільство.
Формування цих мереж здійснюється через освіту та взаємодію активних християн. Ключовим фактором формування таких мереж є підготовка лідерів, здатних поєднувати цілісний біблійний світогляд, професіоналізм та християнський характер.
Програма починається з 1 листопада 2020 року.
Після завершення 7-місячного курсу навчання студенти отримають сертифікат від Острозької академії та Spring Arbor University.
Зареєструватись можна на сайті:
https://academy.forumeast.eu/
Якщо у Вас є запитання, телефонуйте: +380 95 113 69 54 або пишіть: Christian.open.academy@gmail.com
Ярослав Лукасик, який вже зареєструвався, також рекомендує взяти участь в цьому проєкті та описує про нього так на своїй сторінці у Facebook:
Сьогодні я зареєструвався на перший курс нового освітнього проєкту, який має на меті формацію християнських лідерів для суспільної сфери і рекомендую багатьом із Вас теж це зробити…
Навчання у Відкритій академії відбуватиметься в змішаній онлайн-офлайн формі – це будуть вебінари, відео-лекції, вивчення книг, а також семінари на різні теми в різних містах України.
Участь в програмі не змінить Вашого звичного графіку, вона гнучка і розроблена для дуже зайнятих людей.
Проте дасть Вам:
– солідний каркас гуманітарних знань необхідних для діяльності в публічній сфері;
– основи християнського світогляду;
– можливість отримати менторінг від дуже досвідчених лідерів та викладачів;
– контакти з іншими служителями, які поділяють Ваші зацікавлення і мають схоже життєве кредо і місію;
– навички менеджменту для реалізації, проєктів, які спрямовані на суспільство.
Програма призначена для:
– пасторів і церковних служителів. Допоможе їм бути пастирями для інтелігенції та суспільно-активних людей. Тобто авангарду нації;
– для людей активних в суспільній сфері (освіта, медіа, бізнес, адміністрація, політика та інше), які хочуть свідчити про Істину на своєму робочому місці;
– для пасіонарної молоді, яка може знайти своє покликання в суспільній сфері.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button