Home»Новини»У Цюриху на учасників маршу за життя напали ліворадикали

У Цюриху на учасників маршу за життя напали ліворадикали

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

В середині вересня у Цюриху відбувся запланований марш за життя на підтримку ненароджених дітей. Захід проводиться вже 10 раз, і зібрав він понад тисячу учасників. Девізом цьогорічного маршу було гасло “Дякую, що дозволили мені жити!” Це чергове нагадування з критикою абортів (особливо це стосується вбивства дітей з вродженими захворюваннями, як-от синдром Дауна). Організатори наводили статистичні дані про високий рівень абортів дітей з діагнозом синдрому Дауна та закликали суспільство підтримувати сім’ї, а не аборти.

На марші був присутній єпископ Петер Бюрчер, який у своєму виступі зазначив: “Люди з синдромом Дауна, як і всі ми, мають право жити з єдиної, але, безумовно, поважної причини: тому що це люди, недоторканні особи, Божі створіння, створені за Його образом та подобою”.

Здавалося б, дуже мирна й конструктивна акція, однак для її проведення довелося залучати поліцію. Правоохоронці не просто були присутні на марші, але фактично захищали його учасників від агресії прихильників абортів. Про наміри останніх написали Lifesitenews. За їх інформацією, співпрезидент Молодих соціалістів (JUSO) Анна Луна Фрейчгертак прокоментувала марш захисників життя: “Неприпустимо, щоб християнські фундаменталісти в Цюриху могли поширювати свою ненависть”.

Але нападали на учасників про-лайф акції ліворадикали (антифашисти), які зібралися неподалік місця проведення маршу. Як повідомляє Churchmilitant, одними з нападників виявилися учасники терористичної організації соціалістів “Антифа”. Вони поводили себе дуже агресивно: підпалювали сміттєві баки, кидалися камінням та пляшками. Коли пожежники приїхали гасити підпалені контейнери, ліворадикали напали і на них. По завершенню сутичок поліція затримала до двох сотень порушників.

Більше про аборти:

Через дії прихильників абортів, захід про-лайф активістів довелося скоротити. Прес-секретар “Маршу за життя” Беатріс Галл прокоментувала події так: “Те, що сталося – це жахливо. Толерантність, яку так вимагають ці насильницькі групи, взагалі не розповсюджують на інших. Це велика втрата для демократичного конституційного ладу, наприклад, у Швейцарії”.

Обмеження для проведення Маршу за Життя в державі не вперше. У 2017 році захід взагалі був скасований через можливі напади прихильників абортів. Ця ситуація є яскравим свідченням загрози свободи слова, віросповідання та свободи зібрань з боку лівих екстремістів.

Джерело: Християни для України

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Батьки не мають права навчати дітей удома - Верховний суд Швейцарії

Наступна Стаття

У Слузі народу заявили, що "цінності" України не збігаються з ЄС

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *