Християнські новини

У Цюриху на учасників маршу за життя напали ліворадикали

В середині вересня у Цюриху відбувся запланований марш за життя на підтримку ненароджених дітей. Захід проводиться вже 10 раз, і зібрав він понад тисячу учасників. Девізом цьогорічного маршу було гасло “Дякую, що дозволили мені жити!” Це чергове нагадування з критикою абортів (особливо це стосується вбивства дітей з вродженими захворюваннями, як-от синдром Дауна). Організатори наводили статистичні дані про високий рівень абортів дітей з діагнозом синдрому Дауна та закликали суспільство підтримувати сім’ї, а не аборти.

На марші був присутній єпископ Петер Бюрчер, який у своєму виступі зазначив: “Люди з синдромом Дауна, як і всі ми, мають право жити з єдиної, але, безумовно, поважної причини: тому що це люди, недоторканні особи, Божі створіння, створені за Його образом та подобою”.
Здавалося б, дуже мирна й конструктивна акція, однак для її проведення довелося залучати поліцію. Правоохоронці не просто були присутні на марші, але фактично захищали його учасників від агресії прихильників абортів. Про наміри останніх написали Lifesitenews. За їх інформацією, співпрезидент Молодих соціалістів (JUSO) Анна Луна Фрейчгертак прокоментувала марш захисників життя: “Неприпустимо, щоб християнські фундаменталісти в Цюриху могли поширювати свою ненависть”.
Але нападали на учасників про-лайф акції ліворадикали (антифашисти), які зібралися неподалік місця проведення маршу. Як повідомляє Churchmilitant, одними з нападників виявилися учасники терористичної організації соціалістів “Антифа”. Вони поводили себе дуже агресивно: підпалювали сміттєві баки, кидалися камінням та пляшками. Коли пожежники приїхали гасити підпалені контейнери, ліворадикали напали і на них. По завершенню сутичок поліція затримала до двох сотень порушників.

Більше про аборти:

Через дії прихильників абортів, захід про-лайф активістів довелося скоротити. Прес-секретар “Маршу за життя” Беатріс Галл прокоментувала події так: “Те, що сталося – це жахливо. Толерантність, яку так вимагають ці насильницькі групи, взагалі не розповсюджують на інших. Це велика втрата для демократичного конституційного ладу, наприклад, у Швейцарії”.
Обмеження для проведення Маршу за Життя в державі не вперше. У 2017 році захід взагалі був скасований через можливі напади прихильників абортів. Ця ситуація є яскравим свідченням загрози свободи слова, віросповідання та свободи зібрань з боку лівих екстремістів.

Джерело: Християни для України

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!