Актуальне

Попри COVID-19, Різдво, як і раніше приносить Благу Звістку

У зв’язку з COVID-19, це Різдво унікальне. Такого ще не бувало в нашому житті. Проте, ми всі так само можемо відчувати величезну радість, знаючи, що Еммануїл, «з нами Бог», прийшов, щоб врятувати нас від наших гріхів і взяти нас додому на небеса.

Цього року ми, швидше за все, будемо святкуваи Різдво по-іншому, але воно все одно залишається святом.

Ви можете провести це Різдво, зосередившись на тому, за що ви можете бути вдячні. І ви можете здивуватися тому, що Бог всесвіту піклується про різні дрібниці вашого життя. Він піклується про стрес, розчарування та душевний біль, які ви, можливо, відчуваєте в цей святковий сезон. Він піклується про ваше майбутнє і має плани для вас, які принесуть надію і зцілення (Єремія 29:11).

Неймовірно радісна Добра Новина, проголошена ангелом понад 2000 років тому, як і раніше, залишається доброю новиною і джерелом вічного тріумфу.

«І сказав їм Ангел: Не бійтеся, бо я звіщаю вам велику радість, яка буде всім людям: бо нині народився вам у місті Давидовому Спаситель, Який є Христос Господь; А ось вам ознака: ви знайдете Дитину сповиту, що лежить в яслах» (Луки 2: 10-12).

Незалежно від обставин, незалежно від пандемії, ви все одно можете святкувати це Різдво з великою радістю з трьох причин:

Схожі статті

Бог любить тебе. Бог послав Ісуса з місією любові. Насправді, Біблія говорить, що Бог є любов. Бог створив весь Всесвіт тільки для того, щоб після створити людську расу, просто щоб Він міг створити тебе, просто щоб Він міг любити тебе.

Бог створив тебе, щоб любити тебе. І Його любов не заснована на тому, що робиш ти. Його любов заснована на тому, хто Він є. Біблія говорить: «Слава в вишніх Богу, і на землі мир, в людях благовоління!» (Луки 2:14).

Це привід з великою радістю відсвяткувати народження Ісуса.

Бог з тобою. Біблія говорить, що Ісус – це Еммануїл. Він Бог, що прийшов жити серед нас. Ісус дійсно був «з нами Бог». І Він досі з нами. Ти можеш не відчувати Його присутності, але це не робить Його менш реальним. Можливо, тебе хтось колись залишив у житті, але Бог ніколи не залишить тебе.

Знаючи, що Бог поруч, тобі не потрібно турбуватися про те, що буде далі. Він, а не твої обставини, все контролює. Він, а не коронавірус, контролює ситуацію. Знання про те, що Бог поруч, позбавить тебе від страху. Ти можеш запам’ятати це так: коли Він поруч знаходиться, боятися не доводиться.

І це привід з великою радістю відсвяткувати народження Ісуса.

Бог за тебе. Він на твоєму боці. Він хоче, щоб ти домігся успіху. Фактично, Ісус сказав наступне: «Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб світ спасся через Нього» (Івана 3:17). Багато людей бояться Бога через свою вину. Але Біблія говорить, що Ісус прийшов не засуджувати світ. Він прийшов спасти його. Це Добра Новина!

І це привід з великою радістю відсвяткувати народження Ісуса.

Це Добра Новина, що доставляє величезну радість всім людям, тому що Бог говорить: «Я люблю тебе, Я з тобою, і Я за тебе».

Читайте також:

Поміркуйте над цим :

  • Як ви вважаєте, ваше Різдво більше пов’язано з активностями та заходами або святкуванням? Як ви можете зменшити стресову активність і збільшити радість святкування?
  • Готуючись до Різдва, на що ви найбільше витрачаєте час?
  • Як, на ваш погляд, Бог хоче, щоб ви підготували своє серце до Різдва, щоб ви могли по-справжньому святкувати?
  • Зробіть список того, за що ви можете подякувати Богові в це Різдво.

Автор: Рік Уоррен

Джерело: ieshua.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button