Притчі

Навчися писати образи на піску і гравірувати радості на камені

Одного разу двоє друзів посперечалися, й один з них дав ляпаса іншому. Останній, відчуваючи біль, але нічого не кажучи, написав на піску: «Сьогодні мій найкращий друг дав мені ляпаса».

Вони продовжували йти й знайшли оазис, в якому вирішили скупатися. Той, який отримав ляпас, ледь не потонув, і його друг його спас. Коли він прийшов до тями, він написав на камені: «Сьогодні мій найкращий друг врятував мені життя».

Той, хто дав ляпаса і який врятував життя своєму другові запитав його:

– Коли я тебе образив, ти написав на піску, а тепер ти пишеш на камені. Чому?

Читайте також:

Друг відповів:

Схожі статті

– Коли хто-небудь нас ображає, ми повинні написати це на піску, щоб вітри могли стерти це. Але коли хто-небудь робить щось добре, ми повинні вигравіювати це на камені, щоб ніякий вітер не зміг би стерти це.

Навчися писати образи на піску і гравіювати радості на камені.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button