Релігія

На День Біблії у Херсоні була представлена перша Рукописна Біблія

31 жовтня 2021 року в Херсоні, у приміщенні церкви ЄХБ «Голгофа» відбувся традиційний захід – День Біблії. В якому взяли участь священнослужителі всіх християнських конфесій в Україні.

Джерело: facebook

На святі, яке організувало Біблійне Товариство, була представлена Рукописна Біблія. Вона встановила три національні рекорди. У її переписуванні взяло участь понад 30 000 людей. Серед них: глави всіх Церков православного, католицького та протестантського віросповідання, чотири Президенти України, п’ять прем’єр-міністрів, три голови ВРУ, понад 200 нардепів, звичайні громадяни та воїни. Це найбільша рукописна книга в Україні, в якій зібрано найбільшу кількість почерків сучасних українців. Та попри величезну кількість сторінок, її все-таки вдалося зшити в один том.

На цьому святі також представляв роботу перекладачів, які працюють над перекладом книг Біблії для ромів, керівник місії ПБУ Роман Дячук.

За словами Дячука у 2021 році Біблія вже повністю перекладена на 801 мову. 1500 мов отримали новий заповіт. На 3 500 мов ведеться переклад декількох розділів або книг, а ще 1200 мов очікують переклад хоча б одного вірша. На цей момент, вони вже завершили переклад Євангеліє від Луки для п’яти ромських діалектів в Україні. Та готується до виходу ще декілька книг старого заповіту.

«Всі ми розуміємо, що все іде до кінця. Час в якому ми живемо, дійсно є останнім. Христос так і казав, що це має статися, війни, голод, мор, землетруси, пандемії тощо. І це викликає страх, проте основна його ознака, на якій наголошував Христос – прийде кінець тоді, коли Євангеліє царства буде проповідувана всім народам, по всій землі на свідоцтво», − поділився у своїй проповіді Роман Дячук.

Читайте також:

Під кінець заходу, пастор Острозької церкви християн Шаталов Олег Вікторович звершив спільну молитву з церквою ЄХБ «Голгофа», за мир у нашій країні.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!