Світ

«Нешвільська консультація» закликає світові служіння об’єднати зусилля для подолання кризи в Україні

У відповідь на масштабну гуманітарну кризу, спричинену вторгненням Росії в Україну, багаторічне служіння в регіоні закликає світові служіння об’єднатися і знайти шляхи допомоги церквам України у задоволенні потреб людей.

Джерело: 1.cbn.com

Місія «Євразія», служіння, яке підтримує церкви в колишніх радянських республіках, проводить Нешвільську консультацію по Україні 10-11 листопада з метою допомогти церквам і служінням по всьому світу ефективно і стратегічно реагувати на кризу.

Президент Місії «Євразія» Сергій Рахуба заявив в інтерв’ю «Christian World News», що церкви в Україні роблять крок уперед, але світова церква може зробити більше, щоб допомогти.

«Церкви в Україні можливо роблять більше, ніж, можуть, − сказав Рахуба. − Я думаю, що світова церква може зробити набагато більше, і ми бачимо, як ресурси стають все менше і менше доступними для української церкви, і ми хочемо закликати світову церкву продовжувати надавати більше підтримки, більше допомоги для церкви в Україні».

Читайте також:

Спікери обговорять причини російського вторгнення, вплив війни на народ України та глобальні наслідки, атаки на релігійну свободу з боку російських військ, а також роль церкви у вирішенні цих кризових ситуацій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!