Новини суспільства
Тренди

Європейський суд поставив Україну перед необхідністю визнати одностатеві пари

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) встановив обов’язок для України щодо юридичного визнання одностатевих пар. Рішення виникло на основі скарг, поданих одностатевою парою з України у 2014 році.

Джерело: obozrevatel

Депутатка Інна Совсун розкрила рішення суду, вважаючи його моментом зламу в історії. Дев’ять років тому до ЄСПЛ надійшли скарги від Андрія Маймулахіна та Андрія Марківа, які живуть разом вже понад десять років.

Вони стверджують, що живуть як сім’я − мають спільну власність, взаємну підтримку, улюблених домашніх тварин, взаємні обов’язки та відповідальність. Проте, їхні відносини в державному масштабі не визнані.

Внаслідок цього, ЄСПЛ визнав Україну винною у порушенні статей 14 (заборона дискримінації) та 8 (право на особисте і сімейне життя) Європейської конвенції з прав людини. Також було накладено обов’язок на Україну визнати одностатеві відносини.

В резонансі з цим, від України як учасниці Європейської конвенції з прав людини вимагається прийняття закону, який визнає одностатеві пари та дає їм можливість зареєструвати свої відносини як сім’ю.

Водночас Совсун зазначила, що аналогічні рішення від ЄСПЛ приймалися щодо інших країн, включаючи Італію та Грецію, і Польща незабаром також стане перед таким обов’язком.

Совсун попередила, що невиконання рішення ЄСПЛ може негативно вплинути на репутацію України в Раді Європи та стати перешкодою для європейської інтеграції.

Читайте також:

Християнська спільнота категорично виступає проти цього рішення, стверджуючи, що легалізація одностатевих відносин порушує традиційні цінності та сімейні структури, що є основою суспільства.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Тобто закон 9103 походить не від місцевих “фемінних верок-сердючок”, а від самої Європи… Тоді все стає зрозуміло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button