Світ

Назад до СРСР: в Росії розглядатиметься законопроєкт про створення аналога радянського піонерського руху

19 травня Держдума РФ розгляне законопроєкт про створення аналога радянської піонерії в Росії. Тобто йдеться про відродження дитячо-юнацького руху. Таким чином Росія хоче повернутися до СРСР, відродити минулу ідеологію.

Джерело: zn.ua з посиланням на interfax.ru

Про розглядання відповідного документу заявила голова комітету палати Думи з питань сім’ї, жінок і дітей Ніна Останіна.

Пропозицію про необхідність відродження в Росії Дитячого Руху на державному рівні підтримали керівники всіх 5-ти фракцій у Держдумі, зазначила Останіна.

Лідер комуністів Геннадій Зюганов повідомляв, що до 100-ї річниці піонерії, тобто до 19 травня, може вийти указ Президента Володимира Путіна про відродження дитячо-юнацького руху. Тому законопроєкт розглядатиметься саме в цей день.

За його словами, метою його членів стане «любити батьківщину, добре працювати». Також Зюганов нагадав про внесок піонерів у промисловість СРСР шляхом збирання металолому та макулатури.

Однак Росія таким чином хоче повернутися до СРСР. Наш східний сусід намагається повернути минулу демонічну ідеологію.

Тому український законопроєкт про декомунізацію – це дуже важливий і вкрай потрібний крок з боку України. Незрозуміле бажання повернутися в минуле показує духовну складову цього явища. 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button