Блог Сергія Головіна

Нелюдський відбір

Уже в 1869 р. тобто всього через десять років після виходу у світ катехизису неототемізму «Про походження видів шляхом природного відбору, або збереження обраних рас у боротьбі за життя» (On the Origin of Species by Means of Natural Selection, or the Preservation of Favoured Races in the Struggle for Life), двоюрідний брат Дарвіна Ф. Гальтон опублікував книгу «Спадковість таланту», що поклала основу для «наукової» євгеніки – виведення обраних характеристик людини шляхом штучної селекції. Правда, книга не давала відповіді на питання, хто ж буде визначати – які ознаки є сприятливими.

Однак, Адольф Гітлер вирішував однозначно втілювати ці ідеї в життя: «Держава несе відповідальність за те, щоб оголосити непридатним для відтворення потомства кожного, хто явно хворий або неповноцінний в генетичному відношенні… Зважаючи на цю відповідальність слід нещадно проводити відповідні заходи, не беручи до уваги розуміння або брак розуміння з боку будь-кого» (Adolf Hitler. M K. Munchen: Verlag Franz Eher Nachfolger, 1933, pp. 447-448).

Як ми бачимо, ключовим поняттям залишається слово «нещадно». Головне – виявити, яка буде ознака проявом генетичної неповноцінності. Спочатку власниками таких ознак, а потому підлягали «штучному відбору» (тобто знищенню), виявляються члени зграї, які здатні скласти конкуренцію в боротьбі за владу.

Потім настає черга тих, хто здатний самостійно мислити: «У рішучої боротьби за існування переможеним рідко виявляється той, хто знає найменше, але завжди той, хто виводить жалюгідні висновки зі своїх знань» (Там же, стор. 452-453).

«Інтелектуальні сили робітників і селян зростають і міцніють у боротьбі за повалення буржуазії і її поплічників інтелігентиків – лакеїв капіталу, що уявляють себе мозком нації. Насправді, це не мозок, а г…» (В. І. Ленін. Лист Горькому від 15 вересня 1919 р.).

Загалом, і раніше всі тирани поступали таким чином, але вважали за краще робити це потайки. Тепер же все це робилося відкрито і з розмахом, бо замість застарілих уявлень про мораль у них на озброєнні була «передова наукова теорія». Заручившись нею, вони «вважають ганебним приховувати свої погляди і наміри. Вони відкрито заявляють, що їхні цілі можуть бути досягнуті лише шляхом насильницького повалення всього суспільного ладу» (К. Маркс, Ф. Енгельс. Маніфест комуністичної партії).

Схожі статті

Читайте також:

Поклоніння тварині-предку не дозволяло зупинятися на досягнутому, і, виконавши ці першорядні завдання, необхідно було переходити до широкомасштабної «допомоги природним процесам», знищуючи цілі народи, раси, класи – всіх, кого можна було протиставити своїй зграї, панування (перемога в боротьбі за виживання) яке мало бути «нічим не обмеженою, ніякими законами, ніякими абсолютно правилами не стиснуту, безпосередньо на владу, яка спирається на насильство» (В. І. Ленін. Твори. 2 вид., т.25, с. 441).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Сергій Головін

Доктор філософії (Ph.D), доктор прикладного богослів'я (D.Min), магістр гуманітраних наук МА, релігієзнавство,, магістр природознавства (фізика землі), магістр педагогіки (фізика). Президент Християнського Науково-аполегетичного Центру.

Схожі статті

2 Коментарів

  1. “Поклоніння тварині-предку не дозволяло зупинятися на досягнутому, і, виконавши ці першорядні завдання, необхідно було переходити до широкомасштабної «допомоги природним процесам», знищуючи цілі народи, раси, класи – всіх, кого можна було протиставити своїй зграї, панування (перемога в боротьбі за виживання) яке мало бути «нічим не обмеженою, ніякими законами, ніякими абсолютно правилами не стиснуту, безпосередньо на владу, яка спирається на насильство» (В. І. Ленін. Твори. 2 вид., т.25, с. 441).”
    Судячи з усього, нині вже йдеться про поступове (“екологічне”) знищення більш-менш значної частини людської раси: аж до т зв. “золотого мільярда” – в остаточному підсумку.
    І, дуже схоже, саме задля цього на межі 2020-2021 рр. наднаціонально-глобалістичною “світовою елітою” і був запущений (започаткований) цей довготривалий (багатоступеневий) процес “пандемії коронавірусу”. Причому, вірусу явно ШТУЧНОГО походження й поширення! А ГОЛОВНЕ – пов’язаної з нею, цією “епідемією”, багаторазової і обов’язково-ПРИМУСОВОЇ – тотальної “вакцинації” ледь не всього людства…

  2. Р. S. ПОПРАВКА. У другому реченні МОГО авторства (в попередньому коменті) правильно слід читати так: “…на межі 2019-2020 рр. наднаціонально…” і далі за текстом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!