Баптисти

Навіть у найважчі часи Бог проливає яскраве світло – як церква служить людям у Миколаєві

Кожен день ми дізнаємося про трагічні новини з Миколаєва. З-під завалів витягують людей, окупанти атакують промислові та цивільні об’єкти, нищать життя та побут наших громадян. Масштабна руйнація цивільної інфраструктури, сотні людських життів обірвані та зламані. Невпевненість у завтрашньому дні – це реальність мешканців міста та його околиць.

Джерело: baptyst

Але навіть у найважчі часи Бог проливає яскраве світло через Свою Церкву. І доказом цього є служіння помісних церков, зокрема центральної Церкви благодаті Божої.

Соціальне служіння

Велика кількість людей у цей час перебуває в екстремальній кризі. Найбільше постраждали ті, кому доводилося боротися за виживання ще до початку війни. Це люди з інвалідністю, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та люди похилого віку. Члени Церкви Благодаті Божої бачать їх і реагують на їхні потреби. Щотижня сюди приходять люди з продуктовими наборами та словами втіхи, які Господь дарує віруючим у Нього. Спостерігаючи за життям і служінням церкви, люди самі звертаються до неї за допомогою.

Одного разу керівництво місцевого психіатричного інтернату звернулося за підтримкою у кризовій ситуації. Будівля інтернату була зруйнована, а колектив у складі 150 осіб переїхав до сусіднього села. Хоча там теж неспокійно, медзаклад продовжує функціонувати, а «Благодать Божа» його всіляко підтримує.

Траплялося й так, що хтось із церкви зустрів людину в поїзді, почув її потребу і поїхав допомогти разом із церквою. Таким чином «Божа благодать» змогла допомогти одній школі розпочати навчальний рік. Разом із батьками та школярами керівництво евакуйовувалось із сусіднього села, і в Миколаєві довелося починати все спочатку: купувати канцтовари, речі, продукти. І Бог підтримував діяльність школи руками місцевої церкви.

Євангелізація

У всій цій роботі церква «Благодать Божа» намагається якомога більше свідчити людям про Христа. Про те, як Ісус спочатку навчав людей, а потім годував їх. Вони також проводять євангелізаційні зустрічі та бесіди.

Відвідуючи обстріляні села та пошкоджені райони Миколаєва, брати та сестри з церкви несуть Добру Звістку всім, хто готовий слухати. Сотні людей чують про Христа і мають можливість стати Його послідовниками.

Ріст та примноження церкви «Божа Благодать»

Тож, попри небезпеку, що насувається, невтішні новини та невизначеність, одна помісна церква (як і сотні інших українських посвячених церков) активно служить і навіть росте та змінюється.

Кожну неділю церкву «Благодать Божу» відвідує понад 400 осіб, які хочуть почути Євангеліє. Під час покаяння і ствердних слів «Вірую» в момент хрещення лунають вибухи й постріли, але це не зупиняє прославлення Бога і подяку за життя і врожай на святі Жнив.

Читайте також:

Як цифрова революція руйнує церкву та змушує її виходити з будівель

«Кожен день – це день служіння. Щодня ми усвідомлюємо цінність життя. Із самого ранку ми відчуваємо Божу присутність і Його захист… Сподіваємося на Божу милість, молимося про припинення війни й щоб у цей воєнний час через церкву якнайбільше людей познайомилися з Богом і з Його Словом!», – поділився пастор церкви Віталій Чорнозуб.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!