Протестанти

Організація «Біблійна місія» пропонує матеріали для благовістя. Як отримати?

Організація «Біблійна місія» багато років підтримує служіння благовістя в Україні через помісні церкви. Один з таких проєктів місії − «Добра Новина для 10-ти ближніх» або «1:10», який успішно функціонує вже 14 років. Завдяки 7 500 християн добру новину про любов Ісуса почуло 75 000 людей. В умовах війни люди ще більше потребують доброї новини та надії, яку може дати тільки Бог.

Ідея проєкту полягає в тому, щоб християни поширювали Добру Новину серед своїх ближніх за допомогою євангелізаційних матеріалів. Як це працює? Все доволі просто: один християнин дарує набори християнської літератури десятьом близьким людям. Набір містить календар на поточний рік і декілька брошур євангелізаційного змісту. Усю інформацію, яку використано у брошурах та календарях, ретельно відібрано й підготовано для відповіді на найпоширеніші запитання, які може мати людина щодо Бога, спасіння, вічного життя тощо.

Щоб отримати ці набори, заповніть анкету: https://forms.office.com/r/FqrC4YsZfR

Докладніше про проєкт тут: proiekt-1-10

Цікаво, як проходив проєкт минулого року? Нижче публікуємо свідчення людей про дану ініціативу.

«Близько 2 років поспіль я дарувала набори 1:10 Олені, яка працювала листоношею у нашому місті. Бачилися ми доволі часто, і я використовувала кожну можливість, аби поговорити з нею про Бога, нагадати, що Спаситель світу, Ісус Христос, може бути її особистим Спасителем. Казала їй, що Він чекає на неї. Вона слухала, погоджувалася, але рішення навернутися до Бога так і не прийняла. Згодом Олена змінила роботу, і ми з нею не бачилися довгий час.

Але у вересні 2018 року випадково зустрілися в трамваї. Коли вона побачила мене, то підбігла, обійняла та поцілувала зі словами: “Люба сестро, як же я рада Вас бачити!” Мене її слова здивували, але я не встигла навіть запитати про несподіване звертання, як вона все сама пояснила: “Завдяки Вашим брошурам і настановам про Бога я почала шукати Його. І ось тепер я і вся моя родина в церкві. Дякую Вам!” Ці слова я, певно, ніколи не забуду, адже вони не лише розчулили мене, але й нагадали про те, що наше завдання – сіяти, а Господь Сам зрощує те, що ми посіяли!”»

Схожі статті

Настя: «Ми з подругою підійшли до двох хлопців, які сиділи біля торгового центру. Як виявилося, вони їхали зі змагань із боротьби та чекали на таксі. Ми їм розповіли Євангеліє та запропонували взяти календарики, вони не відмовилися, і ще попросили для своїх бабусь та мам».

Марина: «Так радісно, що було багато людей, що люди досить охоче беруть матеріали. Особливо радісно, коли бачиш, як люди зупиняються і читають Євангеліє, коли йдеш площею і бачиш, як люди вже мають наші матеріали. Чула одне свідчення нашої сестрички, яка також благовістила, що вдалося поспілкуватися з дівчиною, яка в сім’ї має єговістів. Після спілкування дівчина сказала, що бачить, що Бог стукає в її життя».

Закликаємо усі євангельські церкви доєднуватися до великого доручення, як Ісус доручив усім нам, та поширювати добру новину серед своїх близьких.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button