Новини суспільства

Посібник для тата «Основи батьківства»: замовляйте безплатно нове видання Кена Кенфіла і Біла Біма

Навчальний посібник для батька «Основи батьківства» вийшов у світ. Автори Кен Кенфіл та Біл Бім пропонують його усім чоловікам, які прагнуть бути найкращими татами для своїх дітей. Видання можна завантажити безплатно за посиланням. Посібник виданий тільки російською мовою. Перші 100 замовників отримають у подарунок сувенірний магніт з написом.

Джерело: Facebook Батько 24/7

«Якими будуть українські сім’ї після війни? Ми переконані, що запорукою міцної сім’ї є добрий батько. Запропонована книга є навчальним посібником для чоловіків, які прагнуть бути найкращими татами для своїх дітей», – зазначається в повідомленні.

Наголошується, що ця книга є унікальним міжнародним виданням, у якому пропонуються чіткі орієнтири та прості поради для батька, складені за результатами 10-річного дослідження батьківської практики сучасних чоловіків та осмисленні у світлі класичного євангельського богослів’я.

Аби безкоштовно отримати книгу, необхідно зареєструватися за цим посиланням: https://cutt.ly/batkobook

Посібник російської мовою. Формат книги: А-4. Обкладинка м’яка. Сторінок 96.

Також повідомляється, що перші 100 замовників додатково отримають сувенірний магніт із написом українською: «Батько − справжній герой, мудрий наставник, близький друг!».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button