Освіта

Відбулася онлайн-лекція від професора Славомира Торбуса для студентів і викладачів Таврійського християнського інституту

Для студентів та викладачів Херсонського Таврійського християнського інституту професор Євангельської вищої богословської школи (EWST) Славомир Торбус прочитав лекцію біблійної герменевтики на тему: «Риторичний метод дослідження Євангелія». Це відбулося 6 травня з використанням онлайн платформи.

Джерело: tci.org.ua

Зазначається, що лекція Славомира Торбуса складалася з двох частин: методологічної та теоретичної.

У першій частині професор детально зупинився на роз’ясненні риторичного методу дослідження Нового Заповіту, особливостях його функціонування у грецькій та семітській культурах, а також на відмінностях діахронічного та синхронічного методу. На прикладі 51 Псалму він продемонстрував семітську структуру тексту, зокрема лектор звернув увагу на хіазмі та паралелізмі тексту.

Під час другої частини студенти ТХІ разом з лектором розмірковували над текстом з 15 розділу Євангелії від Луки. Завдяки цьому дослідженню, студенти практикували навички пошуку адресата притчі Ісуса Христа; погодилися, що 15 розділ містить одну історію, що має три частини; співвідносили історії про загублену вівцю та загубленого сина, а також порівнювали образ старшого сина та фарисеїв.

Також повідомляється, що наприкінці лекції студенти мали можливість поставити питання до професора та поділитися власними враженнями від лекції.

Нагадаємо, що 10 березня у Херсоні 200 російських бійців з ОРДЛО захопили Таврійський християнський інститут. Однак духовний навчальний заклад продовжує служити в умовах війни. Як саме? Читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button