Home»Новини»В Україні можуть збільшити виплати на дітей в прийомних сім’ях, та будинках сімейного типу

В Україні можуть збільшити виплати на дітей в прийомних сім’ях, та будинках сімейного типу

4
Поширень
Pinterest WhatsApp

23 квітня у Комітеті з питань бюджету народний депутат, голова підкомітету з питань доходів державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Павло Унгурян спільно з уповноваженим Президента України Миколою Кулебою провів робочу нараду з представниками Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики. Йшлося про збільшення виплати на дітей сиріт, прийомним батькам, тощо.

“Ми обговорювали одні з найбільш важливих питань сьогодення, що стосуються соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

Зокрема, збільшення розміру державної соціальної допомоги на кожну дитину з двох до трьох прожиткових мінімумів. Також вирішували питання забезпечення виплат на кожну дитину, яка виховується в прийомній сім’ї або дитячому будинку сімейного типу, без обмеження щомісячного сумарного обсягу грошового забезпечення.

Ми вже маємо узгоджену позицію з Мінсоцполітики щодо підтримки з двох питань та з Мінфіном щодо зняття обмежень та можливості отримувати 35% від двох прожиткових мінімумів на кожну дитину незалежно від їх кількості в сім’ї вже до кінця року.

Більше про виплати на дітей:

Робота триває!”, – наголосив голова підкомітету з питань доходів державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Павло Унгурян.

Попередня Стаття

Національний день молитви в США та Україні, історія та традиції

Наступна Стаття

У парламент подано законопроекти щодо військового капеланства

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *