Християнські новини

В Україні можуть збільшити виплати на дітей в прийомних сім'ях, та будинках сімейного типу

23 квітня у Комітеті з питань бюджету народний депутат, голова підкомітету з питань доходів державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Павло Унгурян спільно з уповноваженим Президента України Миколою Кулебою провів робочу нараду з представниками Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики. Йшлося про збільшення виплати на дітей сиріт, прийомним батькам, тощо.
“Ми обговорювали одні з найбільш важливих питань сьогодення, що стосуються соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.
Зокрема, збільшення розміру державної соціальної допомоги на кожну дитину з двох до трьох прожиткових мінімумів. Також вирішували питання забезпечення виплат на кожну дитину, яка виховується в прийомній сім’ї або дитячому будинку сімейного типу, без обмеження щомісячного сумарного обсягу грошового забезпечення.
Ми вже маємо узгоджену позицію з Мінсоцполітики щодо підтримки з двох питань та з Мінфіном щодо зняття обмежень та можливості отримувати 35% від двох прожиткових мінімумів на кожну дитину незалежно від їх кількості в сім’ї вже до кінця року.

Більше про виплати на дітей:

Робота триває!”, – наголосив голова підкомітету з питань доходів державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Павло Унгурян.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button