Варто замислитись

Насолоджуйтесь тим, що дав вам Бог

«Також кожна людина, що Бог дав їй багатство й маєтки, і владу їй дав споживати із того, та брати свою частку та тішитися своїм трудом, – то це Божий дарунок!» (Екклезіаста 5:18)

Біблія говорить у 1 Тимофію 6:17, що Бог «…щедро дає нам усе на спожиток». Ось такому Богові ми служимо. Він дав нам весь світ для задоволення! Але проблема: ми так зайняті отриманням більшого, що не насолоджуємося тим, що маємо.

Секрет задоволеності полягає в тому, щоб навчитися насолоджуватись тим, що Бог дав вам. Екклезіаст 5:18 говорить: «Також кожна людина, що Бог дав їй багатство й маєтки, і владу їй дав споживати із того, та брати свою частку та тішитися своїм трудом, – то це Божий дарунок!».

Замість того, щоб чіплятися за більше, зверніть увагу, що у вас є зараз. Розплющить очі, цінуйте те, що Бог вже дав вам, і насолоджуйтесь тим, що у вас є.

Одне з моїх улюблених занять – спостерігати за сходом сонця зі схилу у нашому дворі. Я поставив там шезлонг майже двадцять років тому. Коштував він зовсім недорого. Він давно вицвів, і пара планок уже зламана. Я люблю сидіти в цьому пошарпаному старому кріслі й дивитися, як сходить сонце. Це приносить мені величезне задоволення!

Чи відчував би я більше радості, спостерігаючи за сходом сонця, якби сидів у інкрустованому діамантами кріслі, а не у своєму старому зношеному? Ні, це ні на йоту не збільшило б мою радість. Насправді є перевага в тому, щоб не мати крісла, інкрустованого діамантами, і натомість задовольнятися своїм старим кріслом – ніхто його не вкраде!

Вам потрібно поставити собі запитання: «Чим я не насолоджуюся зараз?» Більшість із нас впадає в те, що я називаю «коли й тоді», думаючи: «Коли це станеться, тоді я буду щасливий».

«Коли у мене з’явиться хлопець, я буду щаслива». «Коли я вийду заміж, тоді буду щаслива». «Коли у мене будуть діти, я буду щасливий». «Коли мої діти підуть до школи, я буду щасливий». «Коли я знову вийду заміж, я буду щаслива».

Але правда: ви щасливі настільки, наскільки вирішили бути щасливими. Якщо ви не щасливі зараз, ви не будете щасливі пізніше. Щастя – це вибір!

Я міг би відвезти вас до найбідніших куточків світу і показати вам двох людей, які живуть по сусідству один з одним. Один нещасний, а інший щасливий. Чому? Щастя не має нічого спільного з вашими обставинами й пов’язане з вашим ставленням.

Якщо ви не щасливі, маючи у своєму житті те, що маєте зараз, я запевняю вас, що ви не будете щасливі, маючи щось більше. Не важливо, що у вас є зараз, ви завжди будете бажати трохи більше.

Щастя – це вибір. Просто зараз вирішіть насолоджуватися тим, що Бог дав вам!

Поміркуйте над цим:

  • Чим Бог благословив вас, чим ви не насолоджувалися повною мірою?
  • Чого ви чекали, щоб бути щасливим?
  • Якщо щастя – це вибір, чому люди обирають бути нещасними?

Автор: Рік Уоррен

Джерело: ieshua.org з посиланням на pastorrick.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button