Україна

Петиція щодо денонсації Закону про ратифікацію Стамбульської конвенції зібрала майже 7000 підписів

Станом на 26 липня петиція щодо денонсації Закону про ратифікацію Стамбульської конвенції зібрала майже 7000 підписів.

Джерело: risu.ua з посиланням на sobor.com.ua

Відповідний документ оприлюднений на сайті Президента України. Для її розгляду необхідно, щоб було набрано 25 тисяч підписів.

У Петиції йдеться про те, що так звана Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція) запроваджує в Україні гендерну ідеологію.

Основною вимогою звернення є денонсація прийнятого Верховною Радою України Закону про ратифікацію Стамбульської Конвенції №0157.

Також в документі наведено низку причин щодо невідповідності цього Закону традиційним українським цінностям та національним інтересам, що поглиблює суспільну напругу.

Для того, щоб підписати петицію, необхідно перейти за посиланням.

Нагадаємо, що Духовна Рада Християн Одеської області звернулась до Президента України Володимира Зеленського щодо денонсації (припинення дії договору) Закону про ратифікації Стамбульської конвенції. Вони наголосили, що документ несе загрозу гендерної ідеології. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button