СвітХристиянські новини

Президент США підписав указ про виділення 50 млн. доларів на міжнародні програми свободи релігії

Президент США Дональд Трамп у вівторок підписав виконавче розпорядження, доручивши Державному департаменту США визначити пріоритет міжнародної релігійної свободи в здійсненні зовнішньої політики та бюджету 50 мільйонів доларів на рік у напрямку просування релігійних свобод. 
Новий наказ про «просування міжнародної релігійної свободи» містить низку інструкцій для керівників Державного департаменту та федеральних відомств, коли справа стосується просування свободи релігії за кордоном.
“Релігійна свобода – перша свобода Америки – це імператив моралі та національної безпеки”, – йдеться у виконавчому розпорядженні. «Релігійна свобода для всіх людей у ​​всьому світі є пріоритетом зовнішньої політики США, і Сполучені Штати будуть поважати та енергійно пропагувати цю свободу».
Крім усього іншого, наказ дає Державному секретарю Майку Помпео 180 днів проконсультуватися з адміністратором Агентства США з міжнародного розвитку, щоб “розробити план пріоритету міжнародної релігійної свободи при плануванні та здійсненні зовнішньої політики США та зовнішньої допомоги програми Державного департаменту та USAID. ”
У наказі також зазначено, що Помпео керуватиме керівниками представництв у країнах, які включені до списку Державного департаменту “країн, що особливо хвилюються” за порушення міжнародних свобод релігійної свободи та “спеціального списку спостережень за релігійною свободою”, для розробки “комплексних планів дій щодо інформування та підтримки зусиль “уряду США”, щоб заохотити приймаючі уряди досягти прогресу в усуненні порушень релігійної свободи “.
Наказ вимагає, щоб Державний департамент співпрацював з Міністерством фінансів, щоб розробити “рекомендації щодо визначення пріоритетного використання відповідних економічних інструментів” для просування релігійної свободи в країнах, що становлять особливий інтерес, або в спеціальному списку спостереження.

  • Читайте також

    Трамп обіцяє 25 мільйонів доларів на захист релігійної свободи
    Президент Трамп у понеділок оголосив про виділення 25 мільйонів доларів фінансування для захисту свободи релігії та релігійних об’єктів у всьому світі та попросив уряди світу об’єднатися, щоб…

     

  • США допомагатимуть країнам, у яких існує свобода віросповідання

Такі економічні інструменти можуть включати “посилення релігійних програм свободи, переведення зовнішньої допомоги з метою кращого відображення обставин країни або обмеження видачі віз”.
Інструменти можуть також включати санкції відповідно до Глобального закону Магнітського, який дозволяє США орієнтуватися на винуватців порушень прав людини шляхом вилучення американських активів або заборони на поїздки.
Оскільки прихильники релігійної свободи давно закликають офіцерів Держдепартаменту ставитися до релігійних свобод більш серйозно, президент наказує, щоб усі працівники державної служби закордонних справ проходили навчання кожні три роки з питань міжнародної релігійної свободи, як це описано у Frank Frank. Закон про свободу віросповідання International International 2016 року.
«Протягом 90 днів з дня прийняття цього наказу керівники всіх відомств, які призначають персонал на закордонні посади, подають плани Президенту через помічника Президента з питань національної безпеки, докладно розказуючи, як їхні органи включатимуть тип навчання “, – йдеться в наказі.
Згідно з розділом 3, наказ Трампа передбачає, що Державному департаменту та USAID потрібно сплачувати щонайменше 50 мільйонів доларів США за фінансовий рік на “програми, що сприяють міжнародній релігійній свободі, настільки, наскільки це можливо та дозволено законом, і за умови наявності асигнувань”.
Програми повинні “забезпечити рівні права та правовий захист людей та груп незалежно від віри”, “підвищити безпеку та безпеку будинків культу та громадських просторів для всіх конфесій” та “зберегти культурні надбання релігійних громад”.
«Виконавчі управління та відомства, які фінансують програми іноземної допомоги, повинні гарантувати, що засновані на вірі та релігійні організації, включаючи суб’єкти, що мають право на право участі в зарубіжних країнах, не піддаються дискримінації на основі релігійної ідентичності чи релігійної віри, коли змагаються за федеральне фінансування, наскільки це дозволяється Законом “, – пояснюється в наказі.

Джерело: christianpost.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button