Християнські новини

На Донбасі посилюються релігійні утиски

Усі церкви, за виключенням УПЦ (Московського патріархату), зазнають утиски та не мають можливості вільного ведення релігійної діяльності на територіях Донбасу, які контролюються бойовиками. Про це заявили релігійні діячі України під час прес-конференції в Укрінформі.

“У Донецькій області ми пережили трагічну подію, де було закатовано до смерті чотирьох молодих людей – двох дияконів церкви м. Слов’янська і двох молодих синів пастора Павенка” – розповів про злочини сепаратистів Старший єпископ Церкви християн віри євангельської Михайло Паночко.

Керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні Олекса Петрів повідомив про захоплення бойовиками “ДНР” резиденції греко-католицького єпископа та монастиря.

«Ми рекомендуємо усім збирати всі факти для міжнародного карного процесу щодо злочинів проти людяності, який обов’язково має відбутися», – сказав архієпископ Євстратій Зоря.

Більше про утиски на Донбасі:

На думку заступника директора Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрія Юраша, важливою є позиція і ставлення до подій на Донбасі протестантської громади цього регіону, яка в абсолютній своїй більшості є винятково патріотична та конструктивна. Віруючі відчувають переваги свободи віросповідання на території Української держави у порівнянні з релігійними утисками з боку сепаратистів та окупантів.

www.irs.in.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button