СвітХристиянські новини

Нігерії загрожує геноцид християн, якщо світ не діятиме

Експерт з геноциду та колишній конгресмен Франк Вольф попередив, що насильство над християнами в Нігерії та “невдала” реакція уряду США на це може призвести до геноциду, як у Руанді та Дарфурі. 
Вольф, давній республіканський представник з Вірджинії, який є тезкою закону про міжнародну релігійну свободу, прийнятого Конгресом у 2016 році, приєднався до Грега Стентона, нігерійських єпископів та інших прихильників релігійної свободи Genocide Watch під час заклику масштабування з журналістами минулого тижня, який приймав адвокатську групу На захист християн. 

“Коли світ і США проігнорували геноцид у Руанді, загинули сотні тисяч людей. Я вважаю, що історія повторюється, – заявив Вольф. «Майже щоденні звіти показують, що в Нігерії зростає насильство та смерть. Вибух в Нігерії дестабілізує довколишні країни та направить мільйони біженців до Європи та за її межі». 

Розмова про те, що за підрахунками тисячі вбито і мільйони переселених з 2015 року внаслідок нападів мусульманських осередків фулані на переважно християнські землеробські громади в Середньому поясі Нігерії, а також ісламських екстремістських нападів, здійснених Боко Харамом та Ісламом в Провінції Західна Африка на північному сході Нігерії. 

Прибічники роками закликали міжнародне співтовариство визнати триваюче насильство в Нігерії “геноцидом”. Genocide Watch, некомерційна організація, утворена в 1999 році, яка прагне підвищити рівень обізнаності та впливати на державну політику щодо актів геноциду, за підрахунками, що за останнє десятиліття екстремісти або фулані-джихадистами було вбито 27 000 людей. 
За даними Genocide Watch, насильство, здійснене фулані ополченнями та ісламськими терористами в Нігерії, до самих смертоносних дій, які здійснюються терористами з 2010 року. 
“Боко Харам вчинив геноцид в Нігерії, вбив понад 27 000 нігерійців, більше, ніж ІДІЛ вбив в Іраку та Сирії разом”, – підкреслив Вольф під час свого вступного слова. “Фуланські бойовики здійснюють геноцидні різанини проти нігерійських християн”.

Джерело: christianpost.com

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button