Релігія

Інститут релігійної свободи розпочав міжконфесійний проєкт «Зупини насильство»

Міжконфесійний проєкт «Зупини насильство» реалізовується Інститутом релігійної свободи й набирає обертів.

Джерело: Facebook

У понеділок розпочнуться презентації посібника для церков і релігійних організацій «Реагування на домашнє насильство», розробленого міжконфесійною робочою групою ІРС за сприяння ВРЦіРО. Вже надруковано 1000 примірників.

Електронна версія посібника буде загальнодоступною (безкоштовно), а заявки на друковані примірники прийматимуться (також безкоштовно, крім відправлення поштою). Посібник уже розсилається в різні регіони України, тому заявки будуть задовольнятися за умови наявності друкованих примірників.

Також створено на сайті окремий розділ зі списком рекомендованих християнських психологів та сімейних консультантів (постійно оновлюваний), щоб служителі церков і релігійних організацій, а також безпосередньо жінки та чоловіки чи сімейні пари могли отримати професійну допомогу: Психологи і сімейні консультанти (family.org.ua)

У соцмережах та світських медіа вже триває інформаційна кампанія, яка допоможе ще більшій кількості людей дізнатися про допомогу, яку надають церкви та релігійні організації сім’ям, які перебувають у кризі, та постраждалим від домашнього насильства. Це широкий спектр заходів, про які також буде корисно дізнатися правозахисникам та світським активістам для обміну досвідом та роботи з релігійною громадою.

У лютому ІРС проведе тренінги для представників церков та релігійних організацій з метою підвищення їхніх навичок допомоги сім’ям та подружнім парам, які переживають кризу чи страждають від домашнього насильства.

Також психологи, з якими вони співпрацюють, продовжують ділитися надзвичайно корисними порадами у сфері подружніх стосунків та стосунків між батьками та дітьми.

Читайте також: 

В Україні відкрито гарячу лінію для постраждалих від домашнього насильства

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button