Новини культури

Мультимедійну Острозьку Біблію презентують у Музеї книги й друкарства 12 серпня

Мультимедійну Острозьку Біблію презентують у Музеї книги й друкарства. Незабаром відвідувачі зможуть погортати сторінки та дізнатися історію створення найціннішого експоната цього закладу. Презентація мультимедійної книги запланована на 12 серпня.

Джерело: suspilne.media

Мультимедійну книгу розробила українська компанія. На неї можна проєктувати різний контент, але в музеї вирішили, що основною буде саме Острозька Біблія, видана у 1581 році.

«Вона лежить за склом, зазвичай відкрита на одній чи іншій сторінці, але відвідувачам музею цікаво, що всередині книги. За допомогою такої мультимедійної книги ми маємо можливість відкрити та дізнатися, що тут міститься і побачити головні нюанси цієї книги», — повідомив заступник директора Острозького історико-культурного заповідника Андрій Брижук.

Мультимедійну книгу придбали за кошти обласного бюджету перед повномасштабним вторгненням Росії. Вартість книги склала 75 тисяч гривень.

Читайте також:

Острозька Біблія

Її презентують у Музеї книги та друкарства Острога 12 серпня, коли відзначатимуть 441 річницю створення Острозької Біблії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button