Освіта

Біблійний інститут «Слово життя» запрошує на навчання

Місія «Слово життя» є християнською міжнародною організацією, що створює можливості для зустрічі з Богом та для зростання у вірі для дітей та молоді. Одним з проектів місії, окрім конференцій, таборів та різних служінь, є Біблійний інститут.

Джерело: https://wolua.com/kbn/

Про інститут

У Біблійному інституті пропонують як одно-, так і дворічні програми, кожна з яких складається з двох академічних семестрів та призначення на літнє служіння. Форма навчання є стаціонарною, що дозволяє повністю зануритись у навчання та побачити\змінити своє християнське життя у всіх його сферах.

Мета обох програм полягає в тому, щоб виховувати студентів та давати їм знання з Біблії та християнської віри в умовах академічної атмосфери, щоб підготувати їх до життя великої ефективності для Бога. За рік студенти з різними викладачами вивчають більше 20 предметів, які стосуються теоретичного та практичного християнського життя! Студенти отримують практику служіння помісним церквам, практичного євангелізму, табірного служіння та просто роботи в команді!

Територія розташована в мальовничому місці у Київській області. Чисте повітря, умови проживання і люди, що там мешкають, зроблять навчання незабутнім.

Навчання в інституті складається не тільки з академічної частини: протягом тижня студенти також мають роботу, спорт, час особистого вивчення, вільний час, служіння та багато іншого! Важливо підкреслити, що в інституті ми практикуємо учнівство: кожен студент має особистого духовного наставника і друга, з яким може спілкуватися на різні теми, розбирати актуальні питання та духовно зростати.

Життя студентів в Біблійному Інституті дуже динамічне та різноманітне як в духовному, так і в соціальному плані. Студенти знайдуть тут благочестивих друзів, дружба з якими може тривати протягом усього життя. Тому, швидше за все, ви приєднаєтеся до коментарю багатьох наших випускників: «Це був найкращий час в моєму житті!».

У Біблійному Інституті ви знайдете численні можливості, щоб навчатися передавати іншим те, чого навчилися самі.

Детальніше читайте на сайті wolua.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ангеліна Должкова

Бакалавр кафедри романо-германської філології в Українському Гуманітарному інституті (педагог, перекладач). Є випускником біблійного інституту "Слово Життя". Студент магістратури УБТС програми "Християнське консультування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!