УкраїнаХристиянські новини

Вітаємо з Днем гідності та свободи!

Вітаємо всіх з Днем гідності та свободи – зі святом України, яке наш народ відзначає 21 листопада 2020 року. Цей День був встановлений на честь двох подій для нашої країни – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Згадаємо історію
21 листопада 2004 року на виборах Президента України переміг Віктор Янукович. Проте відбулась фальсифікація, через що тисячі українців прибули на Майдані незалежності та розпочалась Помаранчева революція. Пізніше, через декілька тижнів Верховним судом було назначено ще одне голосування, на якому обрали Віктора Ющенка.
Потім, у 2013 році, наш народ знову зіткнувся з ще однією трагічною подією – Революцією гідності. Саме 21 листопада українці прибули на Майдан незалежності та вимагали від влади, щоб Україна продовжила Євроінтеграцію. Були дуже жорсткі сутички з протестувальниками. Подія відбувалася протягом трьох місяців. Багато загинуло громадян, а Віктор Янукович, тоді чинний Президент, утік з країни.
Читайте також:

Свято Дня гідності та свободи проголошує, що наш народ волелюбний та мужній. Вся Україна вшановує Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході. А ще вшановуємо національні інтереси держави та права людини.
Вітаємо всіх з цим важливим для країни Днем! Нехай Божа ласка та Його благословіння будуть над кожним громадянином України. Бажаємо нашій державній владі та всьому нашому народові пам’ятати, що тільки в Ісусі Христі справжня свобода – свобода для душі від гріха, перемога над злом та темними силами. Саме Бог дарує вічне життя. А це найголовніше що потрібно кожній людині.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Як видається, навряд чи є суто випадковим збігом та цікава обставина нинішньої (ХХ-ХХІ ст.) календарно-богослужбової доби, що в той самий день, коли частина східних християн, які живуть за Старим стилем, святкують Собор святого Архистратига Михаїла (тобто, 21 листопада), інші віруючі у Христа – західної і решта східної традицій, котрі послуговуються Новим стилем, відзначають празник Введення в храм Пресвятої Діви Марії. А надто, якщо взяти до уваги те, що саме у цей день ДВІЧІ – у 2004 і 2013 рр., себто з різницею якраз рівно у біблійні містично-сакральні ДЕВ’ЯТЬ літ і саме на київському Майдані Незалежності, де знаходиться скульптура Архангела Михаїла і який (цей Майдан) Святий Дух Божий, судячи з усього, тоді обрав одним з місць Своєї потужної благодатної присутності і дії “на всяку плоть” (Іоїл 2:28), розпочиналися ці – добре знані й дуже важливі й знакові події. Причому, не лише новітньої української, а й, загалом, європейської (і навіть, можливо, і світової) історії. Правдоподібно, що у такий спосіб Боже Провидіння пророче дає нам дещо зрозуміти.
    А саме: “і постане у той час Михаїл, князь великий, який стоїть за синів народу твого; і настане час тяжкий, якого не бувало з тих пір, як існують люди, донині; але врятуються у цей час з народу твого всі, які знайдені будуть записаними у книзі [життя]” (Дан.12:1). Іншими словами, що внаслідок грядущої – вже повної – тріумфальної і яскравої перемоги очолюваних Архангелом Михаїлом Небесних Сил безтілесних над диявольсько-демонічною армією, чия нині “ось, темрява землю вкриває, а морок – народи” (Іс.60:2), до Господнього храму (за прикладом, зокрема, Преблагословенної Матері Ісуса), тобто Христового “спасіння”, остаточно й благословенно “ввійде повна кількість язичників”, разом з якими й “увесь Ізраїль спасеться” (Рим.11:11,25,26).
    А в пам’ять про самозречені жертви героїв Небесної сотні – заради цього світлого майбуття України та, загалом, і довколишньої ойкумени, – в нашій незалежній державі ця дата 21 листопада, починаючи від 2014 р. і далі, офіційно відзначається як День гідності та свободи. :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button