СвітХристиянські новини

Менні Пак’яо пішов з боксу після 26 років успішної кар’єри. Його гаслом був девіз «Вся слава Богу»

Емоції «захлиснули» філіппінського боксера-християнина та сенатора Менні Пак’яо, коли він оголосив про те, що йде із боксу. 42-річний Пак’яо сповідував свою віру, висловлюючи вдячність Богу, і сказав, що його боксерська кар’єра не була б можливою без Господа.

Джерело: www.slovoproslovo.info з посиланням на christianpost.com

Пак’яо, котрий став боксером у 1995 році, єдиний рекордсмен з 12 титулами чемпіона світу за чотири останні десятиліття. Пак’яо також найстарший боєць, котрий виграв титул чемпіона світу, і єдиний з титулами у восьми різних вагових категоріях.

Він завершує свою 26-річну боксерську кар’єру 72 боями та рекордом 62 перемог, восьми поразок та двох нічиїх.

«Бог завжди добрий, – проголосив Пак’яо на прощання. − Я віддаю всю славу Богу. Я завжди вірю, що в Бозі все можливо».

«Без нього я ніщо, – додав він. − Він – той, хто дав мені можливість навчатись та робити все це. Господь дуже благословив мене».

Пак’яо подякував своїй родині за «безумовну любов» та багатьом іншим, хто допомагав йому протягом усієї його кар’єри. Він віддав пошану своїй навчальній групі, колишньому промоутеру, ЗМІ та прихильникам.

«Всім у команді Пак’яо, дякую, що ви залишаєтесь зі мною протягом багатьох років, − сказав він. − За вболівальників боксу по всьому світу велике дякую. Я глибоко ціную вашу любов і підтримку. Дякую вам, що ви завжди молилися за мене і стежили за моїми боями протягом багатьох років».

Пакяо також висловив почуття до родини, котра стала однією з тих, хто надихала його зосередитись і твердо стояти у вірі. Він додав, що родина постійно заохочувала його для продовження змагання.

Його рішення піти на пенсію з цього виду спорту прийшло не без труднощів, оскільки він ніколи не думав, що цей день настане.

«До побачення, бокс, – оголосив він. Коли я вішаю свої боксерські рукавички, я хотів би подякувати всьому світу за підтримку».

Пак’яо сказав, що бокс дає йому можливості, про які він ніколи не міг би собі уявити.
Коли його сім’я була «у відчаї», то його боксерська кар’єра дала їм шанс вирватися з бідності. Він додав, що бокс дав йому мужність, надію та платформу для натхнення та зміни життя інших людей.

«Я ніколи не забуду те, що я зробив і досяг у моєму житті, – підсумував він. − Я розумію, що це все. Бог завжди добрий до нас всіх».

В іншому дописі 25 серпня Пак’яо висловив вдячність і віддав належне Богу за те, що він завжди був з ним і надавав йому сили.

«Я досяг цього кроку у своїй кар’єрі завдяки Божій милості, – писав він. – Тільки Він дав мені силу боротися. Я можу озирнутися і чесно сказати, що зробив усе, що міг… Нехай Бог благословить усіх нас».

Окрім боксерської кар’єри, Пак’яо реалізував свої політичні амбіції, став членом Палати представників Філіппін у 2010 році. У 2016 році боксер балотувався до Сенату Філіппін і переміг. Пак’яо також заявив про намір брати участь у президентських виборах Філіппін у 2022 році.

Перше оголошення про свою кандидатуру на пост президента він зробив 19 вересня під час національних зборів Філіппінської демократичної партії.

«Сьогодні я сміливо приймаю виклик балотуватися як ПРЕЗИДЕНТ Республіки Філіппіни, і звертаюся до тих, хто користується політичними перевагами зі словами: ВАШ ЧАС ВИЙШОВ!».

«Нам потрібно подолати бідність з урядом, який би служив народу чесно, зі співчуттям та прозорістю. Настав час. Ми готові прийняти виклик керівництва країною, – продовжив він у своїй письмовій декларації. Настав час перемоги для пригноблених. Нашим людям, які впали в бідність, час відновитися. Настав час чесного уряду, де кожен цент буде йти на справу».

У своїй публікації Пак’яо зазначив, що «навіть неможливе може статися, якщо воно визначене Господом».

«Ніщо не є неможливим, якщо воно визначене нашим Господом», – запевнив він.

Боксерська кар’єра Пак’яо дала йому велику популярність у Тихоокеанському архіпелазі. Його балотування на пост президента тільки зміцнює те, що він йде з боксу. Спортсмен завершив свою кар’єру з рахунком 62-8-2 і єдиний, хто володів титулами чемпіона світу у восьми різних категоріях.

Читайте також:

Ще один випадок критики, що потрапив до заголовка газет, був від Пак’яо щодо чинного президента Родріго Дутерте та його відносини з Китаєм. Він засудив його в липні за те, що той дозволив Китаю проникнути у води Філіппін у Південно-Китайському морі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Через
christianpost.coml
Джерело
slovoproslovo.info

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button