Християнські новини

В Італії йде протистояння між представниками сімейних цінностей та ЛГБТ

В Італії йде активне протистояння за сімейні традиційні цінності. Захисники біблійної моделі сім’ї воюють з ЛГБТ, пресою і політичними конкурентами. На даний момент толерантність до ЛГБТ не просто в моді, вона стала практично неодмінним аксесуаром «прогресивного європейця».
У Вероні пройшла зустріч Всесвітнього конгресу сімей, учасники якого обговорювали способи підтримки сім’ї в сучасному світі. Конгрес викликав гострі суперечки в італійських ЗМІ, – повідомляє Regnum. Поєднання нападок в пресі з ЛГБТ-маніфестаціями на вулицях перетворило атмосферу конгресу в оборонну. Хоча така атмосфера для християн в Західній Європі, в тому числі і в Італії, існує вже досить давно.
Основні італійські ЗМІ контролюються великими транснаціональними корпораціями, які підтримують ЛГБТ в рамках загальної установки «займайтеся чим завгодно, крім реальної влади».
Отримати краще уявлення про протистояння християн і «широкого ЛГБТ» в Італії можна з інформаційних випусків за останній тиждень березня. Хороші для християн новини: мерія Трієста не погодила гей-парад, вказавши, що громадяни обирали її не для цього. Звичайна для Італії новина номер один: глава національного інституту статистики передумав приїжджати на конгрес, тому що його засоромили феміністки («глава національного інституту повинен представляти всіх, а не тільки католиків»). І номер два: в одному з муніципалітетів Мілана ввели офіційну заборону на оренду муніципального майна для будь-яких компаній, які не підтримують право на аборти і «гей-шлюби» («ми хочемо попередити можливість реалізації мракобісних ініціатив в нашому просторі»).
Висновок простий і давно відомий. ЛГБТ – це рух. Він вимагає надання прав, тому що «ми теж люди». Отримавши права, а потім популярність і владу, він починає позбавляти прав усіх, хто не поділяє їхнє єдино правильне вчення.
А що ж народ? Народ мовчить. Було б великим перебільшенням говорити, що більшість в італійському суспільстві виступає на стороні конгресу або ж на боці «широкого ЛГБТ». Соціологічні опитування показують дискретність уявлень. Дві третини громадян вважають, що життя починається в момент зачаття. Але три чверті – що забороняти аборти не можна. Більшість італійського суспільства описується стійким виразом «credenti non praticanti», тобто «віруючі, але не практикуючі». Там, де немає практики, пропаганда працює куди ефективніше. Висловлюватися проти церкви ніби як недобре. А висловлюватися проти абортів і легалізації «гей-шлюбів» ніби як просто не можна. Доводиться поєднувати непоєднуване.
Сімейний конгрес не отримав підтримки глави католицької Церкви. Папа Франциск сказав журналістам, що поділяє думку про важливість порушених у Вероні тем, але вважає, що методика роботи є хибною. Італійські католики, долаючи почуття такту по відношенню до тата, називають цю позицію самогубною.
«Радикальних християн», тобто тих, хто вголос говорить про небажаність абортів і хто вголос говорить, що ніяких прав на усиновлення у «гей-пар» бути не може – таких християн «широке ЛГБТ» послідовно видавлює на узбіччя. Істерику викликає навіть просте сповідання ними своїх вірувань.

Більше про захист сімейних цінностей:

Перехід повноти влади до людей з християнськими переконаннями в Італії цілком реальний, і зараз він набагато реальніший, ніж кілька років тому.
Правда з урахуванням того, коли саме увійшла в моду ЛГБТ-пропаганда, скоро у захисників традиційних цінностей з’явиться чи не останній шанс.

Джерело: bog.news

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button