Християнські новини

Віруючі 16-ти країн світу разом молилися проти антисемітизму

Віруючі 16-ти країн світу об’єдналися в IX Міжнародній молитві проти антисемітизму та нацизму. В її рамках пройшли масштабні міжцерковні молитви, пости і молитовні ходи. Молитва проти антисемітизму об’єднала і згуртувала представників різноманітних конфесій – від католиків до месіанських євреїв.
«По всій землі зараз піднімаються люди, які поєднують свої голоси в молитві протистояння духу антисемітизму, для яких це по-справжньому важливо. Це неймовірно, коли люди, які, по-різному бачать літургію в служінні Господу, об’єднуються навколо спільної мети і як Тіло Месії, протистоять цьому духу злоби.
Ми розуміємо, що повної перемоги над антисемітизмом очікувати рано, адже скільки буде існувати сатана, стільки цей дух буде піднімати голову і шукати людей, які б пішли у нього на поводу.
Але ми в єдності можемо привести в дію Божий план і порядок, адже дуже могутня ревна молитва праведника. Ми очікуємо розкриття безлічі добрих плодів цієї молитви єдності!»- Юрій Береза, куратор Молитви (КЕМО).
Одна з глобальних цілей цієї щорічної Молитви – тшува-покаяння перед Богом і єврейським народом в ненависті, байдужості і гріхах, спровокованих антисемітизмом.
– Ми знаємо, що ця молитва принесе духовну свободу, порядок і устрій не тільки в життя людей що моляться, а й в наші народи і країни! Адже антисемітизм несе прокляття від самого Бога людям і землі, на якій вони живуть. А Святе Письмо говорить нам в 2 Хронік 7:14: «та коли Мій народ, на якому названо Моє Ім’я, навернеться і помолиться, і шукатиме Мого обличчя, і відвернеться від своїх злих доріг, то Я вислухаю з неба і буду милосердний над їхніми гріхами, і оздоровлю їхню землю», – зазначили організатори молитви.
1 березня в Києві, в Бабиному Яру в рамках події відбулася Молитва пам’яті і смиренності перед Богом. А 2 березня – пройшла Міжцерковна молитва проти антисемітизму. У ній взяли участь майже 600 осіб в залі і більше трьох тисяч чоловік онлайн. Це одна з наймасштабніших подій такої тематики в Європі.
Питання духовної боротьби проти антисемітизму об’єднав єпископів, пасторів та керівників церков і громад України, яких важко зустріти на одній сцені в інших обставинах. Вони по черзі говорили слово і вели молитву.
Міжцерковна молитва проти антисемітизму вийшла особливою за рахунок неформальної, сімейної атмосфери, що, в цілому дивна для такої серйозної теми. Але ця атмосфера згуртувала всіх учасників, відчувалася легкість і простота в молитві. Така єдність в простоті віруючих різних конфесій, представників різних церков, спілок і об’єднань вивільняє особливі благословення, – відзначили організатори молитви.

Більше про антисемітизм:

• * У Молитві в 2019 році взяли участь віруючі з 16 країн: Україна, Білорусь, Молдова, Словаччина, Польща, Росія, Фінляндія, Німеччина, Норвегія, Литва, Єгипет, США, Панама, Іспанія, Індія та Ізраїль

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button