Новини культури

«Любов Твоя»: в місії «Христос є відповідь» випустили новий кліп місіонера Андрія Васенда

За підтримки місії «Христос є відповідь» був знятий новий кліп «Любов Твоя» місіонера, християнського автора і виконавця Андрія Васенди. Прем’єра відбулася 12 жовтня.

 Джерело: Прес-центр Місії «Христос є відповідь».

«У пісні нового кліпу йдеться про те, що Божа любов зробила особисто в моєму житті: змінила мене, оновила у всіх сферах, пробачила гріхи і дала майбутнє. Завдяки тому, що я пізнав Божу любов у своєму житті – я тепер знаю, що означає бути по-справжньому щасливим. Моє глибоке бажання, щоб послання кліпу досягало сердець і надихало людей звертатися до Бога, до Його любові, яка сильна, щоб міняти життя, змінювати серця», – поділився виконавець Андрій Васенда.

Через пісні місіонера Бог втішає і вселяє надію в людей. Так, жінка на інвалідному візку на одній із зустрічей слухала його авторські пісні і пізніше написала служителю, що Бог зміцнив її саме через них і підтримав в складний період життя.

Читайте також:

Андрій Васенда − євангеліст, християнський автор і виконавець. Займається соціальним служінням, проводить очні клініки, поширює християнську друковану продукцію, допомагає в розвитку нових церков по Україні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button