Варто замислитись

Уявіть, що ви народилися 1900 року

Уявіть, що ви народилися 1900 року. Коли вам 14 – починається Перша світова війна і закінчується, коли вам 18 з 22 мільйонами смертей.

Незабаром почалася глобальна пандемія «Іспанський грип», яка вбила 50 мільйонів людей. Ви виживаєте. Вам 20 років.

Потім, у віці 29 років, ви переживаєте світову економічну кризу, яка розпочалася крахом Нью-Йоркської фондової біржі, спричинивши інфляцію, безробіття та голод.

Коли вам 33, до влади приходять нацисти. Вам 39, коли Друга світова війна починається, а закінчується, коли вам 45. Під час Голокосту загинуло 6 мільйонів євреїв. Всього загине понад 60 мільйонів.

Коли вам 52, починається корейська війна. У 64 роки починається війна у В’єтнамі, а закінчується, коли вам 75.

Чоловік 1985 року народження вважає, що його бабуся і дідусь навіть не уявляють, наскільки складним є зараз життя. Однак вони пережили кілька війн і катастроф.

Хлопчик 1995 року народження, якому зараз 25, вважає, що це кінець світу, коли його посилка з Amazon йде довше трьох днів, або коли він не отримує більше ніж 15 лайків на свою фотографію у Facebook чи Instagram.

Читайте також:

У 2020 році багато з нас живуть комфортно, ми маємо доступ до різних джерел розваг, і часто маємо більше, аніж нам потрібно.

Але люди на все скаржаться. Однак у них є електрика, телефони, їжа, гаряча вода та дах над головою.

Нічого з цього не було доступним раніше. Але людство пережило набагато важчі обставини й ніколи не втрачало радості життя.

Можливо, настав час бути менш егоїстичними, перестати скаржитися і плакати.

Автор: Armando Leone

Переклад: Богдан Галюк

Джерело: instagram

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button