Про відомих

Колишній артист і п'яниця, а тепер християнин Юрій Богачов

Юрій Богачов – двічі народний артист СРСР і двічі позбавлений цього звання. Чотири рази розлучався з дружиною і знову повертався до неї. Стояв на краю загибелі. А вся причина була в п’янстві. Йому щось навіював Кашпіровський, щоби звільнити від залежності, Чумак чарував і навіть Довженко кодував… Але дарма!

Вже не вперше задумував звести рахунки з життям. А лікарі обіцяли Юрію Павловичу короткі дні через цироз печінки. Але в 1991 році його запросили послухати Євангеліє в тому театрі, в якому працював. Він пішов і там навернувся до Бога. Господь відразу звільнив його від алкогольної залежності, і з того часу він співає, прославляючи Бога. Сьогодні Юрію Богачову майже сімдесят п’ять років, але його голос звучить молодо, а його свідчення слухають тисячі людей. Разом з дружиною видали кілька книг, у тому числі книгу поезії.

Більше про християн музикантів:

До речі, його мама була віруючою і молилася за нього Богові, але вона пішла з життя задовго до його навернення, в 1973 році. Проте відійшла з вірою, що її Юра прийде до Бога і покається перед Ним. Тоді син не погоджувався з мамою і дратувався, коли вона наполягала на необхідності покаяння. Його метою було, як він нині розповідає, – слава і багатство. Любив себе, а людей ненавидів. Сьогодні Юрій Павлович з жалем згадує той час, коли, бувало, прямо зі сцени під час вдалих виступів висловлював свою ненависть до тих, перед ким співав, обзиваючи їх різними, в тому числі і нецензурними словами, а вони пищали від задоволення і часом навіть носили його на руках.

А ще співак підзаробляв у православних храмах, хоч зовсім не вірив у Бога. Він просто виконував церковні пісні. Співав, і там же відразу і пив,.. це було справжнім блюзнірством. Але Господь змилувався над ним, і нині Юрій Богачов – цілком інша людина. Минуло більше двадцяти років з того часу, як лікарі погрожували швидкою смертю. Та він, зцілений Господом, фактично воскрес із мертвих до нового життя.

Василь Трубчик

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button