СвітХристиянські новини

Нік Вуйчич жорстко розкритикував політиків США та світу, закликав церкви до дій

Нещодавно Нік Вуйчич на своїй сторінці у фейсбуці опублікував заяву, у якій жорстко розкритикував політиків США та світу за аборти та ЛГБТ ідеологію.

Джерело: Сторінка Ніка Вуйчича у фейсбук

Своє звернення Нік Вуйчич адресує політикам і церквам. Він закликає отямитися і почати діяти.

«Світова політика страшна, тому що ви бачите обличчя диявола по всьому світу. Я смиренно відмовився бути представником ООН багато років тому, ще в юності, через те, що ООН − ”Об’єднане ніщо”».

Він звернувся до християн з тим, щоб вони йшли до політики, ставали членами місцевої та шкільної ради. Закликав перестати скаржитися на все це і зробити що-небудь.

Він сказав також наступне:

«Досить молитися за вогонь відродження. Іди рубай дерево і отримай те, що потрібно для розпалювання пожежі. Якщо ти не молишся. Якщо не служиш. Якщо ти не даєш. Якщо Америка продовжує грішити, то у неї немає покаяння. Ніяке покаяння не переслідує прощення і зцілення нашої землі».

Нік Вуйчич звернувся до всієї Америки та церков щодо сімейної політики. Він закликав церкву займати місцеві авторитетні посади, які є могутнішими федерального уряду.

З огляду на сьогоднішню ситуацію у світі щодо рухів ЛГБТ, гендерів та абортів, Вуйчич говорить про роботу і позицію церкви у цьому напрямку. Церкви мають діяти сміливіше і жорстко відстоювати віру і активно боротися за вплив Євангелії на суспільство.

Читайте також:

Він заявив, що якби народився у наші часи, то ймовірно він би був би вбитий в утробі мами абортом.

Вся його промова стосувалася політичної, економічної, соціальної світової позиції й взаємодії церкви як лідера.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!