Новини суспільства

«Жодних генів гомосексуальності не існує, а геями чи лесбійками не народжуються» – український вчений-генетик

Олександр Коляда, український вчений-генетик, в інтерв’ю у програмі «Ходят слухи» заявив, що жодних генів гомосексуальності не існує, а геями чи лесбійками не народжуються. Також він зазначив, що вже 30 років науковці намагаються віднайти цей ген, і щоразу їх спроби провалюються, бо ймовірно такого гена просто не існує.

Джерело: vsirazom.ua

На запитання інтерв’юєра Раміни Есхакзай, «сексуальна орієнтація теж генетично закладена?», Олександр Коляда відповів, що зараз заведено вважати, що ні. Були спроби знайти гени гомосексуальної орієнтації, і всі ці спроби провалились. Кожні 3 роки ця історія повторюється, з’являються щоразу якісь сенсаційні відкриття. Але всі вони журналістські.

«Жодних генів гомосексуальності не існує, а геями чи лесбійками не народжуються» – український вчений-генетик

За словами науковця, наука, напевно, ніколи не знайде ген, який відповідає за гомосексуальну орієнтацію. Бо це досліджується вже років 30 і провалюється, тому, швидше за все, такого гена не існує. Пануюча теорія говорить про те, що провідну роль у формуванні орієнтації грає внутрішньоутробний розвиток. Тобто баланс гормонів матері й дитини, рівень стресу під час вагітності – це все більш значуща, ніж генетика і ті фактори середовища, в яких людина народжується.

Читайте також:

Він підсумував, що ми не до кінця розуміємо як це працює, це теорія, ми на неї спираємося. І, швидше за все, років через 10 ми будемо думати про це по-іншому. Але зараз, спираючись на дослідження Діка Свааба, ми думаємо так: гормональний стан матері більш важливий ніж гени та події після народження.

Нагадаємо, що 13 травня 2021 року у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт 5488 щодо боротьби з проявами дискримінації. В документі зазначено про покарання за нетерпимість до людей за ознаками «сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності» (СОГІ). Ініціатором проєкту закону виступив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!