Домашня » Важливе » Прийняти Христа, що це означає?

Прийняти Христа, що це означає?

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Прийняти Христа – значить розкаятися, повернутися обличчям до Бога і повірити, що Ісус увійде у наше життя, простить наші гріхи і зробить нас такими, якими Він хоче нас бачити. Але погодитися з розумінням того, що Ісус Христос – Син Божий, і що Він вмер на хресті за наші гріхи, ще недостатньо. Недостатньо також прийняти це своїми почуттями. Ми приймаємо Ісуса Христа вірою, зусиллям нашої волі.

Я закликаю вас запросити Ісуса Христа увійти у ваше життя, щоб Він простив ваші гріхи і жив у вас. Адже хоч Він «не бажає, щоб хтось загинув», все ж увійде у ваше життя тільки після вашого особистого запрошення.

Більше про те що означає прийняти Христа:

Бог знає ваше серце, для Нього важливі не стільки слова, скільки ваше відношення. Якщо ви хочете прийняти Його як Свого Спасителя і Господа, схиліть голову і промовте цю, чи подібну до неї молитву: «Господи Ісусе, дякую Тобі за те, що Ти вмер на хресті за мої гріхи. Ти мій Спаситель і Господь. Дякую Тобі за прощення моїх гріхів і за Твій дар вічного життя. Візьми моє життя у свої руки. Зроби мене таким, яким Ти хочеш мене бачити. Амінь».

Білл Брайт

 

Попередня Стаття

Міцна віра - притча

Наступна Стаття

Дієслово

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *