УкраїнаХристиянські новини

Баптисти в Україні уже відкрили 80 будинків сімейного типу

Баптисти у співпраці з німецьким  благодійним фондом «Міст у життя» побудували вже 80 дитячих будинків сімейного типу. Співпраця з благодійниками розпочалася у 2014 році з Дніпропетровщини, а саме з м. Нікополь.
В Дніпропетровській області побудовано дев’ять будинків, і ще два мають відкритися найближчим часом у містах Марганець та Підгородне.
Головною метою цього проекту є підтримка дітей-сиріт і малозабезпечених дітей з неблагополучних соціальних верств у всіх можливих формах. Завдяки фонду “Міст у життя” багато родин отримало нові перспективи. А діти мають можливість мати захищене дитинство, виховання з любов’ю, і хорошу освіту – все це дозволяє дивитися в майбутнє з оптимізмом.

“Останні роки в Україні помісні церкви ЄХБ отримують особливе благословіння. Попри серйозні економічні проблеми, нестабільність, фонд «Міст у життя», будує все більше нових будинків для прийомних дітей. 80 збудованих домів – це велике благословіння! В них може проживати до тисячі дітей. Це цілий напрямок служіння, який Бог благословляє. Ми молимося про те, щоб в Україні прийшов той час, коли останній інтернат буде закрито! Нехай Господь благословить кожну християнську родину, яка присвятила себе сиротам. Вони прийняли й посвячено виховують дітей, через них Господь буде благословляти нову генерацію. Така програма є унікальною і перевершує державні проекти, які на жаль часто лунають тільки на рівні декларацій” – коментує Голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк.

Цього року завершене будівництво ще двох дитячих будинків сімейного типу в Житомирській області в селі Сколобів. У зв’язку з карантином не було урочистого відкриття, але сім’ї переїхали у новобудови і оселилися разом з дітьми. Це село особливе, бо у ньому функціонує вже шість таких будинків, у яких живуть сім’ї, які виховують дітей-сиріт.
Минулого року будинки сімейного типу відкрили у м. Фастів на Київщині та трьох будинків в с. Курганці та один у селі Рея на  Житомирщині.
Голова фонду «Міст у життя» Вальдемар Шрьодер переконаний, що до сиріт має бути особливе ставлення, як до тих, хто втратив батьків, так і тих, хто опинився в інтернатах при живих батьках. І саме ми можемо дати їм сім’ю, любов і турботу.

Джерело: ВСЦ ЄХБ

[sc name=”futerblock” ]  

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!