Новини культури

Джонатан Румі: «Революція Ісуса» відповідає на головне запитання: «Чому я тут?»

За словами одного з головних акторів фільму про пробудження серед хіпі 1960-х і 1970-х років, що готується до виходу, фільм несе потужне послання нинішньому поколінню.

Джерело: invictory.org

Джонатан Румі, найбільш відомий за роллю Ісуса в популярному біблійному серіалі «Вибрані», грає євангеліста Лонні Фрісбі в новому фільмі «Революція Ісуса». Він вийде на екрани кінотеатрів 24 лютого. «Революція Ісуса» показує, як молоді люди з покоління хіпі зустрічали Христа.

«Йдеться про віру, про надію, спокуту і віднайдення себе в Бозі, − сказав Румі в інтерв’ю Christian Headlines. − Це велика людська головоломка; це велике питання, яке ми всі ставимо собі: що я роблю? Чому я тут? Яка моя мета? Для хіпі 70-х, 60-х років це був ЛСД, наркотики, психоделічні препарати… Молодь завжди шукає способи прояву. І я думаю, що коли люди приходять до усвідомлення того, що Бог − це їхня ідентичність, Бог стоїть за їхньою особистістю, все стає на свої місця. І тому я думаю, що це дійсно приведе додому багатьох».

Фільм спільно поставили Джон Ервін і Брент МакКоркл, а продюсером виступила та сама компанія, яка випустила і «Я можу тільки уявити», «Я все ще вірю» та «Американський невдаха».

«Сценарій був феноменальним від самого початку, − сказав Румі в інтерв’ю. − І кількість талантів, які зібралися разом, щоб розповісти історію найбільшого духовного відродження за останні 50 років, була неймовірною. Було дуже приємно зануритися в життя Лонні Фрісбі, хіпі-проповідника, якого я граю, щоб відчути свою недосконалість, відчути свою пристрасть до Святого Духа, до Бога, до Ісуса та візію, яку він мав, що мала привести його покоління до Христа».

Читайте також:

«І це буквально [включало] видіння, і він спустився з гори і почав проповідувати Євангеліє, і приводити людей до Христа, і заснував церкву Каплиця на Голгофі, і все вибухнуло», − підкреслив актор.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button